למה אנחנו מציגים פרסומות?

Tyler Durden

בעולם אוטופי, אתר "סיני וייבס" היה נקי מפרסומות והשכירות של האנשים שעומדים מאחוריו הייתה משלמת את עצמה. 

אבל רגע… צעד אחד אחורה: מידע באינטרנט צריך להיות נגיש לכולם בחינם, מבחינתנו זהו ערך עליון ולכן האתר פתוח בפני כל גולשיו ללא כל תשלום ומבלי הבדל דת מין וגזע.

באתר "סיני וייבס" מוצגות פרסומות במיוחד על מנת שנוכל לממן את פעילותו, שהיא בעיקר: מחקר, ייצור תכנים חדשים, עדכון תכנים קיימים, תחזוקה טכנית ופיתוח. בכל מקרה, הקלקה על פרסומת בין אם לטובת הזמנת מלון (שמאוד מומלץ להזמין מראש גם ככה) ובין אם מכל סיבה אחרת, לא תגרום למי שמקליק דרך האתר לשלם מחיר גבוה יותר. גם אם הייתם נכנסים למערכת ההזמנות מכל מקום אחר, מחיר ההזמנה היה נותר זהה. חשוב לנו להדגיש שהשימוש באתר נועד להקל עליכם והוא בהחלט לא יגרום לכם לשלם יותר על שום דבר.

 

מעוניינים להצטרף לצוות התוכן?

אנחנו תמיד מחפשים כותבים שביקור בסיני הוא מבחינתם דבר שבשגרה, ושיש להם משהו מעניין להגיד לקהילת המבקרים בסיני. אז אם הכתיבה שלכם זורמת וברמה גבוהה, נשמח לבחון את התאמתכם לצוות האתר לצורך כתיבה שוטפת ולהזמין אתכם ליהנות מהפירות ביחד איתנו (לא מדובר בהתנדבות). ניתן לפנות אלינו בטופס יצירת הקשר כאן.

אם יש לכם סיפור אישי, מסר מעניין, או סתם הגיג שכתבתם ולדעתכם הוא מתאים לקהילת המטיילים של סיני, נשמח לקרוא אותו ובמידה ונמצא אותו הולם, לפרסם אותו באתר תוך מתן קרדיט מלא.

סטודנטים לתיירות?

נשמח לסייע ולקחת חלק בכל פעילות אקדמית ולתת רוח גבית לרעיונות מעניינים וחדשניים בתחום התיירות בסיני.

מעוניינים לפרסם בסיני וייבס?

צרו קשר דרך הטופס הזה כדי לתאם פרסום באתר או שיתוף פעולה.