תנאי שימוש באתר Sinai Vibes

תנאי שימוש באתר Sinai Vibes

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. הקדמה
  אתר Sinai Vibes (להלן "האתר") הוא אתר המנגיש ומספק תוכן בנושאי תיירות בסיני והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן. השימוש באתר זה, על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת, או בהתאם לסוג התוכן. הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
 2. קניין רוחני
  האתר, כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר Sinai Vibes, אלא אם כן צוין אחרת, ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר Sinai Vibes.
  אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים ו/או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.
 3. תוכן האתר
  אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר באופן חופשי וללא הפרעות, אולם יתכנו לעתים, בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר. קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתו האישית של המשתמש בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר. מרגע שהועלו לאתר, התכנים המוצעים בו הינם בבעלותו הבלעדית של Sinai Vibes ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3), למעט במקרים בהם צוין אחרת.
 4. ניהול משתמשים ומבקרים באתר
  הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו, כתובת ה-MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק הסבר אשר מקובל על הגולש. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר Sinai Vibes.
 5. גילוי נאות
  באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים וחיצוניים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה. בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.
 6. איזור שיפוט
  בכל מקרה בו התגלתה מחלוקת לגבי השימוש באתר, מוסכם בזאת כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.
 7. הזמנות
  האתר שומר לעצמו את הזכות להציע לגולשים מפעם לפעם ועל פי שיקול דעתו אפשרות להזמנת מקום באתרי נופש שונים בסיני, באמצעות הפניה לאתר הזמנות חיצוני. ככל שהגולשים יעשו שימוש בממשק זה, יודגש כי ההזמנות עצמן והטיפול בהן נמצאות באחריות הבלעדית של האתר החיצוני. ההמלצות על אתרי הנופש וכן הקישורים לאתרי הזמנות חיצוניים הם בבחינת שירות לציבור המטיילים, ואין הנהלת האתר נושאת באחריות כלשהי על מהות ההזמנה, מחירה או מימושה בפועל.
Sending
User Review
0 (0 votes)
יורד׊׉ לסיני בקרוב? הנה כמה עצות חשובות:

הזמינו מלון מראש
יש באתר מבחר רחב של מלונות מומלצים וככל שהזמן עובר המבחר מצטמצם (מספר החדרים מוגבל הרי) והמחירים מתייקרים. אל תבזבזו זמן ופשוט הזמינו רגע מלון.

עשו ביטוח נסיעות
חופשה טובה בסיני היא חופשה רגועה, ואין יותר רגוע מלדעת שגם אם חלילה קרה משהו, יש כיסוי ויש מי שידאג לסידורים הדרושים ולפיצוי במקרה הצורך (סוכן טוב יציע שירות לקוחות צמוד ויהיה זמין בווטסאפ באופן שוטף).

הגיעו ערוכים למעבר הגבול
רכשו מראש את אגרת המעבר (חוסך תור מיותר ואת העמלה), המירו שקלים לדולרים בצ'יינג' הקרוב לבית (אחר כך, בסיני, החליפו את הדולרים ללירות) והזמינו מונית מראש… אבל עשו את כל אלה רק אחרי הזמנת המלון וקבלת אישור ודאי על ההזמנה!

רגע לפני שאתם משלמים את אגרת המעבר לסיני...
האם כבר ערכתם ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה?

כולנו רוצים שהטיול שלנו לסיני יעבור באופן חלק ונעים, אך לעיתים, מבלי שזה תלוי בנו דברים משתבשים. על מנת להיות מכוסים במקרה של פציעה, תאונה ותקלות נוספות בטיול, חשוב מאוד לערוך ביטוח נסיעות. למידע נוסף על ביטוח הנסיעות לחצו כאן

דילוג לתוכן