הזמנת מונית בסיני

הזמנת מונית בסיני מעולם לא הייתה קלה יותר! אנו בסיני וייבס מאפשרים לכם ולכן להזמין מונית מראש לדהב ולשארם ולחסוך את החיפושים האינסופיים אחר נהג מונית אמין וזמין שבאמת יחכה בצד השני של הגבול ערוך ומוכן לנסיעה. כל הנהגים איתם אנו עובדים בסיני נוסעים ברכבים חדשים, ממוזגים ומתוחזקים היטב.

בחרו לאן אתם צריכים להגיע וכמה נוסעים תהיו:

דהב - 3 נוסעים

מונית קטנה
$ 65 לכיוון
 • סה"כ $130 הלוך-חזור
 • שלמו עכשיו מקדמה על סך $30 (₪96) כדי לשריין את הנסיעה​

דהב - עד 14 נוסעים

מיניבוס מרווח
$ 78 לכיוון
 • סה"כ $155 הלוך-חזור
 • שלמו עכשיו מקדמה על סך $35 (₪112) כדי לשריין את הנסיעה

שארם - עד 3 נוסעים

מונית קטנה
$ 100 לכיוון
 • סה"כ $200 הלוך-חזור
 • שלמו עכשיו מקדמה על סך $40 (₪128) כדי לשריין את הנסיעה

שארם - עד 14 נוסעים

מיניבוס מרווח
$ 123 לכיוון
 • סה"כ $245 הלוך-חזור
 • שלמו עכשיו מקדמה על סך $45 (₪144) כדי לשריין את הנסיעה

דגשים חשובים להזמנת המונית:

 • ניתן לשריין מונית עד 30 ימים מראש ולפחות 48 שעות לפני ההגעה לסיני, אחרת לא נוכל להבטיח שנמצא עבורכם/ן נהג.
 • מספר המקומות בכל יום מוגבל בהתאם לכמות הנהגים הזמינים איתם אנו עובדים ועל כן, אם כבר הזמנתם/ן מלון – לא כדאי לחכות וזה בדיוק הזמן לסגור מונית.
 • כל הנסיעות הן הלוך וחזור מהצד המצרי של מעבר הגבול בטאבה.
 • בעת ההזמנה תתבקשו לשלם מקדמה בלבד, את יתרת הסכום תשלמו לנהג בעת ההגעה. תשלום המקדמה נותן לנהג את הביטחון שבאמת תגיעו ולכן אפשר להיות בטוחים שהוא באמת יחכה מצידו השני בגבול במועד שנקבע.
 • מיד לאחר השלמת ההזמנה והתשלום תקבלו מידע נוסף על נקודת המפגש עם הנהג ופרטי יצירת קשר לצורך ביצוע שינויים בשעת ההגעה, אם יידרשו.

כמו בכל טיול בארץ אחרת, כאשר בעת הנחיתה במקום חדש, או במקרה של סיני – בעת החציה של מעבר הגבול ברגל, טוב לדעת שיש מישהו בצד השני שמחכה לנו כדי לקחת אותנו למעוז חפצנו: בית המלון שהזמנו. במקרה של סיני, מונית תהיה הבחירה ההגיונית ביותר. מחירי המוניות סבירים בהחלט וזו לחלוטין הדרך הטובה והנוחה ביותר להגיע ממעבר הגבול למלון ובחזרה (אלא אם כן היעד שלנו הוא אחד המלונות שממוקמים ממש על הגבול).

היום כשאנו רוצים להזמין מונית אנו בדרך כלל עושים זאת באמצעות אפליקציה כגון גט טקסי, רקסי, יאנגו או אפילו אובר במידה ואנחנו בחו"ל, אבל כשזה מגיע לסיני אנחנו עדיין  עם השיטה הישנה של קשר ישיר עם נהג המונית. אנו בסיני וייבס החלטנו לעשות ככל יכולתנו כדי להפוך את חווית הזמנת המונית לנוחה, יעילה ואמינה ככל האפשר. אז נכון, בסיני אין עדיין גט טקסי אבל דאגנו לפתרון נוח לא פחות – אנחנו מאפשרים הזמנת מונית מראש, כך שתוכלו לסמוך ברוגע ובביטחון על כך שיהיה נהג אמין שימתין בצידו השני של הגבול בעת המעבר. 

למה עדיף להזמין מונית מראש?

מחירים אחידים ובלי הפתעות – הגעתם/ן לגבול בלי להזמין נהג מונית מראש? תתכוננו לשלם מחיר גבוה משמעותית, לעיתים אפילו כפול.

זמנים ועיכובים – אם לא מספיק שמחירי המוניות בגבול גבוהים יותר (בכל זאת, לנהגי המוניות שם יש תור, מה שהופך אותנו ללקוח שבוי), ברוב המקרים המונית תהיה כזו שמתאימה ל-14 איש ולא תצא עד שהיא תתמלא. בהזמנת מונית מראש תמיד מדובר במונית "ספיישל" שבה תהיו לגמרי לבד.

בטיחות, בטיחות, בטיחות –  הנהגים שאנו עובדים איתם לא רק שלא מנסים לסיים את הנסיעה כמה שיותר מהר ולטוס על כבישי סיני כדי לקחת את הכסף ולהמשיך לנוסע הבא, הם מבינים שהם חלק ממשהו גדול יותר וחשוב להם לתת שירות איכותי, אדיב וכמובן זהיר מאשר לנסות להרוויח עוד נסיעה. כמו כן, המוניות בתחנה איתה אנו עובדים בסיני חדשות, וזאת בניגוד למוניות של הנהגים ה"חאפרים" בגבול. מוניות חדשות באופן טבעי פחות מועדות לתקלות מסוכנת או בלאי שעשוי להשפיע על מצבן הבטיחותי.

רכבים חדשים וממוזגים – רוב הרכבים שתראו בסיני הם ישנים למדי, במיוחד אלו שבאזור הגבול. מלבד הבעיה הבטיחותית של רכבים ישנים, חווית הנסיעה בהם פשוט לא נעימה. הרבה יותר נעים לראות את נוף ההרים הפסטורלי מצד אחד ואת חופי הים מהצד השני בזמן נסיעה ברכב נוח, נעים וממוזג.

מחירי המוניות

בשנים האחרונות קיימת עלייה הדרגתית במחירי המוניות בסיני, לטענת הנהגים העלייה נובעת בעיקר מעלייה במחירי הדלק.

האם יותר יקר להזמין מונית דרך סיני וייבס?

ממש לא, ההפך הוא הנכון. המחירים של המוניות מעולים ואחידים, שימו לב שישנן שתי אפשרויות: רכב קטן שיכול לקחת עד 3 נוסעים/ות ורכב גדול שיכול לקחת עד 14 נוסעות/ים ומטבע הדברים קצת יותר יקר.

זכרו – יש מגוון רחב של מוניות בסיני ותמיד אפשר למצוא זול יותר, אך השאלה היא גם מה תקבלו בתמורה. שאלו את עצמכם האם חיסכון של דולרים בודדים שווה את הנסיעה במונית ישנה ומתפרקת עם נהג לחוץ שרק רוצה להספיק לנוסע הבא. הנהגים איתם אנו עובדים סבלניים ונוסעים במוניות חדשות ומתוחזקות היטב.

דהב - 3 נוסעים

מונית קטנה
$ 65 לכיוון
 • סה"כ $130 הלוך-חזור
 • שלמו עכשיו מקדמה על סך $30 (₪96) כדי לשריין את הנסיעה​

דהב - עד 14 נוסעים

מיניבוס מרווח
$ 78 לכיוון
 • סה"כ $155 הלוך-חזור
 • שלמו עכשיו מקדמה על סך $35 (₪112) כדי לשריין את הנסיעה

שארם - עד 3 נוסעים

מונית קטנה
$ 100 לכיוון
 • סה"כ $200 הלוך-חזור
 • שלמו עכשיו מקדמה על סך $40 (₪128) כדי לשריין את הנסיעה

שארם - עד 14 נוסעים

מיניבוס מרווח
$ 123 לכיוון
 • סה"כ $245 הלוך-חזור
 • שלמו עכשיו מקדמה על סך $45 (₪144) כדי לשריין את הנסיעה

מה חשוב לעשות לפני הזמנת מונית?

 • לפני הזמנת המונית, וודאו שיש לכם יעד בסיני, לכן דאגו להזמין מלון מראש.
 • טפלו בעניין ביטוח הנסיעות מהסיבה הפשוטה שחובה לרכוש אותו מראש בארץ (ביטוח שנרכש מסיני לא יהיה תקף), לכן לפני הזמנת המונית דאגו לערוך ביטוח נסיעות לסיני כמו זה של פספורטכארד.

 

מה לגבי מוניות לנואיבה ולטאבה הייטס?

כרגע אנו מתמקדים במוניות אשר מגיעות ליעדים קצת יותר מרוחקים, זאת מכיוון שלדעתנו ככל שהנסיעה ארוכה יותר כך ההשפעה של חווית הנסיעה במונית על החופשה קריטית יותר. אנו מתכננים להשיק את השירות גם לנסיעות לטאבה הייטס ולנואיבה בשבועות הקרובים, אך בינתיים ניתן לחפש נהג מונית לנואיבה ולטאבה הייטס בקבוצת הפייסבוק שלנו.

אנו מאחלים לכם ולכן נסיעה רגועה ובטוחה בסיני וחוויות בלתי נשכחות שיישארו בזיכרון עד לפעם הבאה בסיני.

Sending
User Review
0% (0 votes)
מכירים מישהו שזה עשוי לעניין אותו? היו חברתיים ושתפו:
רגע לפני שאתם משלמים את אגרת המעבר לסיני...
האם כבר ערכתם ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה?

כולנו רוצים שהטיול שלנו לסיני יעבור באופן חלק ונעים, אך לעיתים, מבלי שזה תלוי בנו דברים משתבשים. על מנת להיות מכוסים במקרה של פציעה, תאונה ותקלות נוספות בטיול, חשוב מאוד לערוך ביטוח נסיעות. למידע נוסף על ביטוח הנסיעות לחצו כאן

דילוג לתוכן