דהב הוטל

Dahab Hotel

⭐️⭐⭐️

מלון צנוע ברמת שלושה כוכבים, עם חוף פרטי, הבנוי בצורת יחידות אירוח שכולן פונות לים ובכולן מרפסת פרטית כדי שתוכלו לראות את הנוף המרהיב של הים האדום בכל בוקר מחדש. החדרים עצמם ממשיכים את הקו הצנוע, אך מאובזרים ומרוהטים כנדרש וכוללים כמובן גם מיזוג אוויר וטלוויזיה בלוויין.

עוד במלון בריכת שחייה, מאהל בדואי עם נרגילות, תה וקפה, מסעדה לא רעה וגם אטרקציות כמו ספורט ימי, צלילה או דיג שהצוות ישמח לארגן עבורכם. דהב הוטל מציע חדרי אירוח ליחידים, זוגות, ומשפחות.

מספר חדרים – 35

אטרקציות ופסיליטיז – חוף פרטי, בריכת שחיה חיצונית, חדר כושר, בית קפה, מסעדה, טיולי שטח וצלילות.

טווח מחירים (עבור חדר זוגי סטנדרטי) – המחירים בדהב הוטל נוחים ומתאימים לכל כיס: ניתן למצוא חדר זוגי ב-190 ₪ ללילה כולל ארוחת בוקר, וכאמור גם חדרי סינגל וחדרים משפחתיים במחירים לא גבוהים במיוחד.

Sending
User Review
0% (0 votes)
שתפו עם הפרטנר שלכם לסיני:
יורד׊׉ לסיני בקרוב? הנה כמה עצות חשובות:

הזמינו מלון מראש
יש באתר מבחר רחב של מלונות מומלצים וככל שהזמן עובר המבחר מצטמצם (מספר החדרים מוגבל הרי) והמחירים מתייקרים. אל תבזבזו זמן ופשוט הזמינו רגע מלון.

עשו ביטוח נסיעות
חופשה טובה בסיני היא חופשה רגועה, ואין יותר רגוע מלדעת שגם אם חלילה קרה משהו, יש כיסוי ויש מי שידאג לסידורים הדרושים ולפיצוי במקרה הצורך (סוכן טוב יציע שירות לקוחות צמוד ויהיה זמין בווטסאפ באופן שוטף).

הגיעו ערוכים למעבר הגבול
רכשו מראש את אגרת המעבר (חוסך תור מיותר ואת העמלה), המירו שקלים לדולרים בצ'יינג' הקרוב לבית (אחר כך, בסיני, החליפו את הדולרים ללירות) והזמינו מונית מראש… אבל עשו את כל אלה רק אחרי הזמנת המלון וקבלת אישור ודאי על ההזמנה!

רגע לפני שאתם משלמים את אגרת המעבר לסיני...
האם כבר ערכתם ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה?

כולנו רוצים שהטיול שלנו לסיני יעבור באופן חלק ונעים, אך לעיתים, מבלי שזה תלוי בנו דברים משתבשים. על מנת להיות מכוסים במקרה של פציעה, תאונה ותקלות נוספות בטיול, חשוב מאוד לערוך ביטוח נסיעות. למידע נוסף על ביטוח הנסיעות לחצו כאן

דילוג לתוכן