חבילות גלישה לסיני

חבילות הגלישה המומלצות של סיני וייבס >>

10.5GB

ראש שקט - גולשים ונהנים
175 בתוקף ל-14 ימים
 • 4G בשארם, דהב וברוב החופים, כולל נואיבה
 • נפח גלישה גדול במיוחד. מתאים למי שלא רוצה להרגיש מוגבל בשימוש באינטרנט ומבין שכדאי לשלם כמה עשרות שקלים יותר בשביל חופשה בראש שקט. מספיק אפילו בשביל נטפליקס בערב (לא בינג'ים, כן?), גלישה בפיד של האינטסגרם והפייסבוק, שליחת סרטונים מעוררי קנאה לחברים בבית ועוד...

3.5GB

מקום טוב באמצע
105 בתוקף ל-7 ימים
 • 4G בשארם, דהב וברוב החופים, כולל נואיבה
 • נפח גלישה סביר. מתאים למי שרוצה לשלוח תמונות לחבר'ה בבית אבל במידה והאינטרנט יסתיים באמצע החופשה זה לא יהיה סוף העולם.
 • במידה ואתם לא מתכננים להגיע לחופי נואיבה, ניתן לחסוך ₪20 ולרכוש את אותו נפח החבילה במסלול הרגיל. ₪85 בלבד >>

1.5GB

החבילה הזולה - זמינות בקטנה
49 בתוקף ל-7 ימים
 • 4G בשארם ובדהב. 3G (אינטרנט איטי מאוד) בחלק מהחופים, כולל נואיבה
 • נפח גלישה קטן יחסית. מתאים למי שרוצה לענות להודעות ווטסאפ ולשלוח סימן חיים מידי פעם למשפחה ולחברים בבית אבל פחות בעניין של גלישה בפיד של האינסטגרם במהלך החופשה.
 • מומלץ להשקיע ₪20 נוספים ולרכוש נפח זהה במסלול הפלוס + לקליטה טובה יותר באזור נואיבה והחופים. ₪69 בלבד >>

מסלול פלוס +

eSIM לגלישה באינטרנט בעת החופשה בסיני. מתאים לנואיבה והחופים, דהב ושארם א-שייח' – רשת בעלת פרישה רחבה יותר וקליטה טובה יחסית ברוב אזורי סיני, וכיסוי גם של הרשת הסעודית במקרה שהקליטה מסיני לא חזקה מספיק.

לפרטים נוספים ורכישת חבילה במסלול פלוס ראו כאן

מסלול רגיל

eSIM לגלישה באינטרנט בעת החופשה בסיני. מתאים לדהב ושארם א-שייח' – רשת בעלת קליטה טובה מדהב ודרומה, ופחות טובה באזור נואיבה וחלק מהחופים

לפרטים נוספים ורכישת חבילה במסלול הרגיל ראו כאן

הכירו את ה-eSIM (סים וירטואלי) – הדבר הבא בחבילות הגלישה לסיני!

נכון שסיני היא שם נרדף לניתוק מחיי היום יום וחופשה שהיא ההגדרה של שקט ושלווה, אבל בואו נודה על האמת – הטלפון הולך איתנו לכל מקום, גם לחופשות בסיני. בין אם אנחנו באמת מתכוונים להשתמש בו, ובין אם אנחנו רק רוצים שהאפשרות תהיה קיימת – כדי שהמכשיר יוכל לתקשר עם העולם הוא צריך אינטרנט. חבילות הגלישה של המפעילות הישראליות יקרות ולא תמיד מאפשרות מספיק בחירה, ובשביל האופציה של כרטיס SIM מקומי צריך למצוא חנות שפתוחה, לעמוד בתור ולחפש למי יש מפתח כדי לשלוף את המגש של הכרטיס. 

מהיום קל ופשוט מאי פעם להתחבר לאינטרנט גם מסיני! בלי לחכות שתגיעו למלון ובלי לחשוש מזה שתקבלו כרטיס משומש או פג תוקף.

כל מה שצריך לדעת על eSIM לסיני

זוכרים את הימים שבהם היה צריך להכניס מפתח בעובי של סיכה כדי לשלוף מגש זעיר מהטלפון, להוציא ממנו כרטיס עוד יותר זעיר, לוודא שהוא לא נופל בין המושבים של הרכב רק כדי להכניס אליו כרטיס אחר? אז הימים האלה עומדים להסתיים. העולם עובר לסים וירטואלי, שזה אומר בגדול שהסים מוטמע ישירות במכשיר ללא צורך בהחלפה פיזית של הכרטיס וללא תלות בחברת הסלולר. ההפעלה מיידית באמצעות סריקת קוד QR פשוטה, המחיר משתלם במיוחד ואין שום התעסקות מעבר לזה.

אחרי שתבחרו אחת מהחבילות שאנחנו מציעים, במחיר מעולה, תעברו לעמוד הרכישה ולאחר השלמתה תקבלו למייל קוד QR (אם לא התקבל מייל, יש לוודא שהוא לא בתיקיית "ספאם"). את הקוד יש לסרוק באמצעות המכשיר הנייד (כן, זה אומר שאם אין לידכם מחשב כרגע תצטרכו לשלוח את הקוד רגע למישהו אחר)… וזהו! 

ניתן לסרוק את הקוד מיד אחרי שהוא מתקבל, גם אם טרם הגיע מועד הנסיעה, ולהגדיר את התאריך שבו הוא ייכנס לפעולה. כך תסגרו את הפינה בצ'יק ותהיו עם ראש שקט עד החופשה ובמהלכה. ניתן גם לרכוש יותר מ-eSIM אחד למכשיר, ולעבור בין המסלולים בהתאם לצורך.

בכל מקרה של תקלה, בעייה של קליטה, קושי בתפעול או כל ענין אחר – מוקד שירות הלקוחות של NeptuCom זמין עבורכם בוואטסאפ מספר ‏‎+972 79-705-0500‎‏ או בכתובת מייל  [email protected] בציון מספר ההזמנה

GB (ג'יגה-בייט | Gigabyte) הוא נפח הגלישה אשר עומד לרשותכם/ן בעת השהות בסיני. על פי רוב, לחופשה של סופ"ש בחול עם שימוש סביר ברשתות חברתיות כדי לשלוח קצת תמונות לחברים ולמשפחה, חבילה של 3.5 או 5.5 GB אמורה להספיק. אבל אם תרצו להרגיש "חופשי" גם לראות סרטונים ביוטיוב, להיזרק קצת עם נטפליקס בחושה בערב או לעבוד מרחוק – כדאי ללכת על חבילה של 10.5 ג'יגה. החבילה הקטנה ביותר תספיק בעיקר להתכתבות קלילה בוואטסאפ וגלישה בסיסית באינטרנט. לדעתנו, עדיף לשלם כמה עשרות שקלים יותר ולא לחשוש שחבילת הגלישה תסתיים לפני שהחופשה מסתיימת.

סיני היא מקום ענק (שטחה הוא כ-61 אלף קמ"ר) וקליטת הרשתות הסלולריות בה אינה יציבה בכל מקום, במיוחד במקומות בהן אין פרישה רחבה של אנטנות. לכן, רשתות מסוימות עובדות טוב יותר באזורים מסוימים ורשתות אחרות באזורים אחרים. זאת כתלות במיקומי האנטנות, עומס על הרשת ואפילו מזג האוויר לפעמים. 

המסלול הרגיל מאפשר גישה לרשתות שיש להן כיסוי מצוין מדהב ודרומה וכיסוי נמוך יחסית בנואיבה ובחופים. כזה שכנראה יספיק כדי לשלוח הודעת וואטסאפ, אבל לא להרבה מעבר לכך (וגם זה, לא בכל החופים). זה כמובן מאוד תלוי  בקליטת הרשת באזור הספציפי שתהיו בו, ולכן המסלול הזה גם זול יותר. הוא יעשה את העבודה באזור מעבר הגבול וטאבה, אולם ייתכן שבהמשך הקליטה לא תהיה יציבה, עד לדהב. 

מסלול הפלוס מתבסס על אנטנות של רשת אשר פרוסה היטב גם באזור נואיבה, ויש לה כיסוי קרוב למושלם בכל החלקים של סיני. הרשת אמינה ויציבה, ומספקת קליטה סלולרית מצוינת לאורך רוב רצועת החוף של סיני מטאבה ועד שארם א-שייח', כולל נואיבה והחופים. ההבדל במחיר זניח, ואם חשוב לכם/ן להישאר בזמינות או שהשימוש המתוכנן הוא בנפח גבוה (למשל עבודה) – כדאי ללכת על המסלול הזה.

משום שהצרכים של המטיילים והמטיילות לסיני הם שונים, ואנחנו רוצים להציע פתרון המותאם לצורך. אין סיבה שמי שנוסע לדהב או לשארם ירכוש חבילה במחיר יקר יותר רק בגלל שהיא תעבוד פחות טוב בנואיבה. כך ניתן לרכוש חבילה במסלול שמתאים לכם/ן גם על פי הצורך וגם על פי האזור שבו תהיו. 

בנוסף, אם התכנון הוא להיות ביותר מאזור אחד או שהחיבור לאינטרנט חשוב באופן מיוחד (עבודה או לימודים מרחוק, צורך לשמור על זמינות וכו'), מומלץ  לרכוש שתי חבילות, כל אחת במסלול אחר, ולהשתמש בכל פעם בחבילה המתאימה בהתאם לאזור ולקליטה.

לא. חבילת גלישה באמצעות eSIM מתאימה למכשיר טלפון אחד בלבד, אבל בהחלט ניתן לרכוש יותר מ-eSIM אחד בכל רכישה, ובכך להתאים את החבילה לאזור שבו תהיו בכל פעם. כך תוכלו לרכוש שתי חבילות קטנות יותר במקום אחד גדולה, כאשר כל אחת במסלול אחר. 

בנוסף, בטיול לא תמיד נמצאים יחד, ולכן לא מומלץ להסתמך רק על חבילת גלישה ממכשיר אחד שכל היתר יתחברו אליו. במקום לשמוע כל הזמן "תפתח לי הוט ספוט בבקשה", עדיף שלכל מכשיר תהיה חבילה משל עצמו. כך תוכלו להמשיך להיות זמינים אחד לשני, גם אם אחד ירצה לקפוץ ליום טיול בדהב והשני יעדיף להמשיך לשכב על החוף.

 • הפעלה מידית בלי צורך בהחלפה פיזית של כרטיס הסים במכשיר, ובלי סיכון לאובדן או גניבה של הכרטיס
 • באמצעות eSIM ניתן לבצע גם שיחות קוליות בוואטסאפ, מה שלא מתאפשר באמצעות כרטיס סים רגיל
 • לא צריך לקטוע את החופשה בחיפושים אחר כרטיס סים ואין שום חשש ש"יעקצו" אתכם, ימכרו לכם כרטיס משומש או כרטיס פג תוקף
 • ניתן לסרוק את קוד ה-eSIM לפני מועד הנסיעה ולהגדיר אקטיבציה לתאריך המבוקש
 • מתאים לכל הרשתות הסלולריות הפועלות בישראל (במכשירים תומכים בלבד)
 • מחיר אטרקטיבי וזול יותר
 • גמישות גדולה יותר בחבילות ובמסלולים
 • כיסוי של רשת יציבה ואמינה בכל החלקים בסיני (במסלול הפלוס)
 • אין תלות בחברה הישראלית – המוצר מתאים לכל הרשתות הסלולריות הפועלות בישראל (במכשירים תומכים בלבד)

המחירים של חבילות הגלישה המוצעות באתר הם משתלמים מאוד, בוודאי בהשוואה לחבילות הגלישה של המפעילות הישראליות.

הכל נעשה אונליין בכמה קליקים, בלי לחפש חנות פתוחה בסיני, בלי לחשוש שתקבלו כרטיס משומש או פג תוקף ועם שירות מלא של חברת Global1Sim. המחיר משתנה בהתאם למסלול ולנפח החבילה. הנוחות והמהירות שבהן זה מתבצע שווים כל שקל.

בחרו את המסלול המתאים לכם:

מסלול פלוס +

eSIM לגלישה באינטרנט בעת החופשה בסיני. מתאים לנואיבה והחופים, דהב ושארם א-שייח' – רשת בעלת פרישה רחבה יותר וקליטה טובה יחסית ברוב אזורי סיני, וכיסוי גם של הרשת הסעודית במקרה שהקליטה מסיני לא חזקה מספיק.

לפרטים נוספים ורכישת חבילה במסלול פלוס ראו כאן

מסלול רגיל

eSIM לגלישה באינטרנט בעת החופשה בסיני. מתאים לדהב ושארם א-שייח' – רשת בעלת קליטה טובה מדהב ודרומה, ופחות טובה באזור נואיבה וחלק מהחופים

לפרטים נוספים ורכישת חבילה במסלול הרגיל ראו כאן

Sending
User Review
0% (0 votes)
מכירים מישהו שזה עשוי לעניין אותו? היו חברתיים ושתפו:
רגע לפני תשלום אגרת המעבר לסיני...
איך אתם מגיעים מהגבול למלון כבר סגרתם?

בזמן שאת אגרות המעבר לסיני ניתן לרכוש תמיד וללא הגבלה, כמות המוניות להזמנה מראש מוגבלת והן אוזלות במהירות. אם תזמינו מונית עכשיו נוכל להבטיח לכם נסיעה חלקה ונעימה מהגבול ועד מקום האירוח, במונית חדשה וממוזגת עם נהג זהיר שלא ממהר ללקוח הבא. למידע נוסף על שירות הזמנת מונית בסיני לחצו כאן. את אגרת המעבר לסיני תוכלו לרכוש גם מיד לאחר מכן.

דילוג לתוכן