דהב פרדייז

Dahab Paradise

⭐️⭐⭐️

אחד היתרונות הכי גדולים של מלון דהב פרדייז הוא הנוף המדהים הנשקף כמעט מכל פינה במתחם שלו. המלון ממוקם קצת מצפון לדהב עצמה, והעיירה כולה נשקפת ממנו על רקע מפרץ עקבה במראה מרהיב שלא תשכחו זמן רב.

המלון עצמו קטן יחסית וכולל רק כ-35 חדרים, אך בנוי כחלל נעים המעוצב בצורה שמזמינה להיכנס אליו, גם בחלקים הסגורים וגם בחלקים הפתוחים. בחצר המלון בריכה קטנה עם מספר כיסאות ומיטות שיזוף הפזורים על מדשאות מוריקות, מתחת לפינות מוצלות. החדרים קטנים אך נעימים ובכל אחד מהם מרפסת קטנה לכיוון הבריכה החיצונית.

המלון, כמו מלונות אחרים בדהב, מפעיל מועדון צלילה משל עצמו שנמצא בפיקוח ובהסמכת PADI (אגודת מדריכי הצלילה המקצועית) ואפשר לרכוש חבילות אירוח עם ספארי צלילה או קורס צלילה בכל הרמות. כל הקורסים מועברים באנגלית על ידי מדריכים מנוסים. מלבד צלילה ניתן ליהנות במלון גם מאפשרות לשנירקולים, טיולים במדבר, שיט או גלישת רוח.

מספר חדרים – 35

אטרקציות ופסיליטיז – מועדון צלילה, בריכת שחייה, אינטרנט אלחוטי חינם בשטחים הציבוריים.

טווח מחירים (עבור חדר זוגי סטנדרטי) – מחיר לילה מתחיל ב-130 שקלים ובשיא העונה יכול לטפס עד ל-230.

Sending
User Review
0% (0 votes)
שתפו עם הפרטנר שלכם לסיני:
יורד׊׉ לסיני בקרוב? הנה כמה עצות חשובות:

הזמינו מלון מראש
יש באתר מבחר רחב של מלונות מומלצים וככל שהזמן עובר המבחר מצטמצם (מספר החדרים מוגבל הרי) והמחירים מתייקרים. אל תבזבזו זמן ופשוט הזמינו רגע מלון.

עשו ביטוח נסיעות
חופשה טובה בסיני היא חופשה רגועה, ואין יותר רגוע מלדעת שגם אם חלילה קרה משהו, יש כיסוי ויש מי שידאג לסידורים הדרושים ולפיצוי במקרה הצורך (סוכן טוב יציע שירות לקוחות צמוד ויהיה זמין בווטסאפ באופן שוטף).

הגיעו ערוכים למעבר הגבול
רכשו מראש את אגרת המעבר (חוסך תור מיותר ואת העמלה), המירו שקלים לדולרים בצ'יינג' הקרוב לבית (אחר כך, בסיני, החליפו את הדולרים ללירות) והזמינו מונית מראש… אבל עשו את כל אלה רק אחרי הזמנת המלון וקבלת אישור ודאי על ההזמנה!

רגע לפני שאתם משלמים את אגרת המעבר לסיני...
האם כבר ערכתם ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה?

כולנו רוצים שהטיול שלנו לסיני יעבור באופן חלק ונעים, אך לעיתים, מבלי שזה תלוי בנו דברים משתבשים. על מנת להיות מכוסים במקרה של פציעה, תאונה ותקלות נוספות בטיול, חשוב מאוד לערוך ביטוח נסיעות. למידע נוסף על ביטוח הנסיעות לחצו כאן

דילוג לתוכן