נפטון הוטל

Neptune Hotel

⭐️⭐️

נפטון הוטל (Neptune Hotel) הוא מלון למטיילים בתקציב נמוך שרוצים לחוות את דהב מבלי לשלם מחיר גבוה, ולהיות במרכז העניינים, קרוב לכל מוקדי העניין בה. המלון הצנוע מושלם לתיירים עצמאיים שרוצים לחוות את אזור דהב, בטיולים בסביבה וגם בעיירה עצמה.

במלון פועלת סוכנות תיירות ובה מוצעות מגוון אפשרויות לטייל – על אופניים, ברגל, על גמלים, ג'יפים או טרקטורונים. תוכלו לשכור אופניים באופן עצמאי או לצאת לטיול מאורגן. כמו כן המלון יסייע לכם בארגון צלילות או שנורקלינג באתרי הצלילה הסמוכים.

החדרים צנועים אך פונקציונליים, וכוללים מיטות נוחות, מזגן, טלוויזיה, ריהוט בסיסי וחיבור לרשת אלחוטית. המקום כולו מעוצב בצורה נעימה, צבעונית וכיפית. הצוות מסייע בכל מה שתצטרכו, וביחס למחיר הזול מדובר בתמורה טובה מאוד.

המלון מתאים במיוחד ליחידים או זוגות שמטיילים באופן עצמאי ומחפשים מקום שהוא בעיקר להניח את הראש בין הטיולים. הוא כולל שירותים שונים לתייר במקום עצמו או במרחק הליכה קצרצר.

Sending
User Review
0% (0 votes)
שתפו עם הפרטנר שלכם לסיני:
יורדים לסיני? הנה כמה דברים שאנחנו יכולים לעזור בהם:

הזמנת מלון – יש באתר מבחר מלונות מומלצים, ככל שהזמן עובר החדרים נתפסים והאפשרויות מצטמצמות. אגב, יש גם חושות!

הזמנת מונית מראש (אונליין באתר) – זה ידוע שלא יורדים לסיני מבלי להזמין מונית מראש באופן מסודר.

רכישת ביטוח נסיעות – סיני היא חו"ל, וכמו כל נסיעה לחו"ל חשוב לא לקחת סיכון, לרכוש ביטוח, ולצאת לחופש בראש שקט.

רכישת חבילת גלישה – להישאר בזמינות גם בסיני. חבילת גלישה לטלפון הנייד שחשוב לרכוש כבר מהארץ, עוד לפני הנסיעה. 

רגע לפני תשלום אגרת המעבר לסיני...
איך אתם מגיעים מהגבול למלון כבר סגרתם?

בזמן שאת אגרות המעבר לסיני ניתן לרכוש תמיד וללא הגבלה, כמות המוניות להזמנה מראש מוגבלת והן אוזלות במהירות. אם תזמינו מונית עכשיו נוכל להבטיח לכם נסיעה חלקה ונעימה מהגבול ועד מקום האירוח, במונית חדשה וממוזגת עם נהג זהיר שלא ממהר ללקוח הבא. למידע נוסף על שירות הזמנת מונית בסיני לחצו כאן. את אגרת המעבר לסיני תוכלו לרכוש גם מיד לאחר מכן.

דילוג לתוכן