סוויס אין דהב

Swiss Inn Resort Dahab

⭐️⭐⭐️⭐️

זהו בהחלט מלון מהטובים שיש בדהב, בטח מבחינת קבלת תמורה מלאה לכסף שלכם. תוכלו ליהנות בסוויס אין מחוף פרטי נדיר ביופיו, מסעדות טובות בשטח המלון עצמו, מועדון צלילה שמעביר גם קורסי צלילה באנגלית וגם צלילות מודרכות לצוללנים בכל הרמות, ואטרקציות נוספות כמו שיט או משחקי ספורט אחרים. כמו כן יש במלון גם מועדון משחקים לילדים ומרכז בריאות עם מכון כושר חדיש.

הנוף שנשקף מהחדרים המוארים והמרווחים הוא אחד היפים לאורך כל מפרץ דהב ומשלב בין ההרים הגבוהים ליעם העמוק, כאשר החיבור ביניהם בקו האופק יוצר נקודת מפגש בוהקת שניתן להביט בה במשך שעות מבלי להשתעמם.

המלון אמנם לא נמצא ממש במרכז דהב, אולם הנסיעה לשם אורכת מספר דקות בודדות וניתן לעשות אותה על ידי שאטלים חינמיים שמוציא המלון עצמו לאורך כל שעות היום.

מספר חדרים – 149

אטרקציות ופסיליטיז – מועדון בריאות עם מכון כושר, מועדון משחקים לילדים, בריכת שחיה חיצונית, חוף פרטי, שתי מסעדות, אינטרנט אלחוטי חינם.

טווח מחירים (עבור חדר זוגי סטנדרטי) – בין 130 ל-550 שקלים ללילה, כולל ארוחת בוקר, כאשר במחיר הגבוה תוכלו לקבל חדר מרווח ומפנק, שלא לומר סוויטה.

Sending
User Review
0% (0 votes)
שתפו עם הפרטנר שלכם לסיני:
יורדים לסיני? הנה כמה דברים שאנחנו יכולים לעזור בהם:

הזמנת מלון – יש באתר מבחר מלונות מומלצים, ככל שהזמן עובר החדרים נתפסים והאפשרויות מצטמצמות. אגב, יש גם חושות!

הזמנת מונית מראש (אונליין באתר) – זה ידוע שלא יורדים לסיני מבלי להזמין מונית מראש באופן מסודר.

רכישת ביטוח נסיעות – סיני היא חו"ל, וכמו כל נסיעה לחו"ל חשוב לא לקחת סיכון, לרכוש ביטוח, ולצאת לחופש בראש שקט.

רכישת חבילת גלישה – להישאר בזמינות גם בסיני. חבילת גלישה לטלפון הנייד שחשוב לרכוש כבר מהארץ, עוד לפני הנסיעה. 

רגע לפני תשלום אגרת המעבר לסיני...
איך אתם מגיעים מהגבול למלון כבר סגרתם?

בזמן שאת אגרות המעבר לסיני ניתן לרכוש תמיד וללא הגבלה, כמות המוניות להזמנה מראש מוגבלת והן אוזלות במהירות. אם תזמינו מונית עכשיו נוכל להבטיח לכם נסיעה חלקה ונעימה מהגבול ועד מקום האירוח, במונית חדשה וממוזגת עם נהג זהיר שלא ממהר ללקוח הבא. למידע נוסף על שירות הזמנת מונית בסיני לחצו כאן. את אגרת המעבר לסיני תוכלו לרכוש גם מיד לאחר מכן.

דילוג לתוכן