סוויס אין דהב

Swiss Inn Resort Dahab

⭐️⭐⭐️⭐️

זהו בהחלט מלון מהטובים שיש בדהב, בטח מבחינת קבלת תמורה מלאה לכסף שלכם. תוכלו ליהנות בסוויס אין מחוף פרטי נדיר ביופיו, מסעדות טובות בשטח המלון עצמו, מועדון צלילה שמעביר גם קורסי צלילה באנגלית וגם צלילות מודרכות לצוללנים בכל הרמות, ואטרקציות נוספות כמו שיט או משחקי ספורט אחרים. כמו כן יש במלון גם מועדון משחקים לילדים ומרכז בריאות עם מכון כושר חדיש.

הנוף שנשקף מהחדרים המוארים והמרווחים הוא אחד היפים לאורך כל מפרץ דהב ומשלב בין ההרים הגבוהים ליעם העמוק, כאשר החיבור ביניהם בקו האופק יוצר נקודת מפגש בוהקת שניתן להביט בה במשך שעות מבלי להשתעמם.

המלון אמנם לא נמצא ממש במרכז דהב, אולם הנסיעה לשם אורכת מספר דקות בודדות וניתן לעשות אותה על ידי שאטלים חינמיים שמוציא המלון עצמו לאורך כל שעות היום.

מספר חדרים – 149

אטרקציות ופסיליטיז – מועדון בריאות עם מכון כושר, מועדון משחקים לילדים, בריכת שחיה חיצונית, חוף פרטי, שתי מסעדות, אינטרנט אלחוטי חינם.

טווח מחירים (עבור חדר זוגי סטנדרטי) – בין 130 ל-550 שקלים ללילה, כולל ארוחת בוקר, כאשר במחיר הגבוה תוכלו לקבל חדר מרווח ומפנק, שלא לומר סוויטה.

Sending
User Review
0% (0 votes)
שתפו עם הפרטנר שלכם לסיני:
יורד׊׉ לסיני בקרוב? הנה כמה עצות חשובות:

הזמינו מלון מראש
יש באתר מבחר רחב של מלונות מומלצים וככל שהזמן עובר המבחר מצטמצם (מספר החדרים מוגבל הרי) והמחירים מתייקרים. אל תבזבזו זמן ופשוט הזמינו רגע מלון.

עשו ביטוח נסיעות
חופשה טובה בסיני היא חופשה רגועה, ואין יותר רגוע מלדעת שגם אם חלילה קרה משהו, יש כיסוי ויש מי שידאג לסידורים הדרושים ולפיצוי במקרה הצורך (סוכן טוב יציע שירות לקוחות צמוד ויהיה זמין בווטסאפ באופן שוטף).

הגיעו ערוכים למעבר הגבול
רכשו מראש את אגרת המעבר (חוסך תור מיותר ואת העמלה), המירו שקלים לדולרים בצ'יינג' הקרוב לבית (אחר כך, בסיני, החליפו את הדולרים ללירות) והזמינו מונית מראש… אבל עשו את כל אלה רק אחרי הזמנת המלון וקבלת אישור ודאי על ההזמנה!

רגע לפני שאתם משלמים את אגרת המעבר לסיני...
האם כבר ערכתם ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה?

כולנו רוצים שהטיול שלנו לסיני יעבור באופן חלק ונעים, אך לעיתים, מבלי שזה תלוי בנו דברים משתבשים. על מנת להיות מכוסים במקרה של פציעה, תאונה ותקלות נוספות בטיול, חשוב מאוד לערוך ביטוח נסיעות. למידע נוסף על ביטוח הנסיעות לחצו כאן

דילוג לתוכן