אודות

אודות

סיני היא אחד מיעדי התיירות הפופולריים באזור המזרח התיכון, וסיפור האהבה שלה עם תיירים מישראל מתפרש על פני יותר מארבעים שנה, עוד בימים בהם היה אפשר לטייל בה מבלי להחזיק דרכון. כמאה אלף מטיילים ישראלים פוקדים את חופי סיני מידי שנה ולאורך הזמן נוכחנו לגלות כי למרות שהרשת עמוסה במידע על חצי האי הקסום, אין שום מקום שמאגד את כל המידע הדרוש תחת קורת גג אחת, ברורה וידידותית למשתמש.

בדיוק לשם כך הקמנו את Sinai Vibes.

הלגונה
הלגונה הכחולה. צילום: הילה ברמי.

מטרתנו העיקרית היא לספק מידע אמין, עדכני ושימושי כדי לסייע לכל מי שרוצה לנסוע לחופשה בסיני, באמצעות תוכן איכותי שיעזור לכם ולכן להגיע ביתר קלות למקומות המדהימים שיש לסיני להציע – מסלולי טיול, מקומות אירוח, מקומות בילוי, אטרקציות, המלצות, טיפים וחוויות.

ייחודו של Sinai Vibes בכך שהוא מרכז את כל המידע הדרוש, מרגע ההחלטה על היציאה לחופש ועד הנסיעה חזרה הביתה, במקום אחד אשר מתעדכן ומתחדש כל העת בהתאם למציאות בשטח ומשתף מידע רלוונטי ואמין שמשולב מניסיון אישי ומניסיונם של מטיילים רבים אחרים.

התוכן באתר נבנה והועלה בשיתוף עם גולשים ומטיילים אשר נרתמו לחלוק איתנו את החוויות שלהם, לטובת הגדלת הקהילה של אוהבי ואוהבות סיני ויצירת מקום שבו תוכלו למצוא בדיוק את המידע שאתם צריכים וגם לשתף בסיפורים משלכם.

רוצים לקחת חלק? רוצות לשתף אותנו בחווייה שלכן? מעוניינים להוסיף מידע שלא קיים באתר או שדורש תיקון? תוכלו לעשות זאת בקלות כאן. נשמח לשמוע מכם!

מוזמנות ומוזמנים גם לבקר בעמוד הפייסבוק שלנו: סיני וייבס  Sinai Vibes 

Sending
User Review
0 (0 votes)
רגע לפני שאתם משלמים את אגרת המעבר לסיני...
האם כבר ערכתם ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה?

כולנו רוצים שהטיול שלנו לסיני יעבור באופן חלק ונעים, אך לעיתים, מבלי שזה תלוי בנו דברים משתבשים. על מנת להיות מכוסים במקרה של פציעה, תאונה ותקלות נוספות בטיול, חשוב מאוד לערוך ביטוח נסיעות. למידע נוסף על ביטוח הנסיעות לחצו כאן

דילוג לתוכן