דברו איתנו!

Sinai Vibes נוצר ונכתב עבור קהילת המטיילים והמטיילות בסיני ובשיתוף שלה. מאחורי הקמת האתר עומדת המון מחשבה, עבודה קשה ובעיקר אהבת חצי האי סיני.

אם יש לכם הערות או הארות לגבי התוכן באתר, אם אתם רוצים להסב את תשומת ליבנו למשהו שפספסנו, לספר לנו על חוויה מיוחדת שלכם או על מקום שאף אחד לא מכיר, אם נתקלתם או שיזמתם בעצמכם מיזם חברתי שיכול לעניין את קהילת המטיילים והמטיילות – נשמח מאוד לשמוע מכם ואף לתת לכם במה באתר.

השאירו את פרטיכם כאן למטה וכתבו לנו בקצה על מה אתם רוצים לדבר איתנו, ואנחנו נחזור אליכם.

שימו ❤️ – יצירת קשר דרך העמוד הזה מיועדת לדברים הקשורים בתוכן הקיים באתר ובהצעות ורעיונות לתכנים חדשים ומעניינים. שאלות כלליות יותר בנושא נסיעה לסיני אתם יותר ממוזמנים להעלות בקבוצת הפייסבוק שלנו, "סיני – טיפים והמלצות".

שאלות בנוגע להזמנת מונית יש לשלוח דרך כאן.

Sending
User Review
0 (0 votes)
עזרו לנו לעזור לכולם

נתקלת בחוסר דיוק או שיש לך המלצה לשיפור התוכן? ספר לנו כדי שנוכל להשתפר עבור המטיילים הבאים!

יש לך תוכן מעניין על סיני שאת/ה רוצה לחלוק עם אחרים?

קח/י חלק במהפכה ואנחנו נדאג להוסיף את המידע בצורה מסודרת ומונגשת ל-Sinai Vibes

בקטע של טרמפ לסיני?

שווה לבדוק את קבוצת הפייסבוק "סיני – טרמפים, נסיעות והגעה"

כתבות נוספות באתר
יורד׊׉ לסיני בקרוב? הנה כמה עצות חשובות:

הזמינו מלון מראש
יש באתר מבחר רחב של מלונות מומלצים וככל שהזמן עובר המבחר מצטמצם (מספר החדרים מוגבל הרי) והמחירים מתייקרים. אל תבזבזו זמן ופשוט הזמינו רגע מלון.

עשו ביטוח נסיעות
חופשה טובה בסיני היא חופשה רגועה, ואין יותר רגוע מלדעת שגם אם חלילה קרה משהו, יש כיסוי ויש מי שידאג לסידורים הדרושים ולפיצוי במקרה הצורך (סוכן טוב יציע שירות לקוחות צמוד ויהיה זמין בווטסאפ באופן שוטף).

הגיעו ערוכים למעבר הגבול
רכשו מראש את אגרת המעבר (חוסך תור מיותר ואת העמלה), המירו שקלים לדולרים בצ'יינג' הקרוב לבית (אחר כך, בסיני, החליפו את הדולרים ללירות) והזמינו מונית מראש… אבל עשו את כל אלה רק אחרי הזמנת המלון וקבלת אישור ודאי על ההזמנה!

רגע לפני שאתם משלמים את אגרת המעבר לסיני...
האם כבר ערכתם ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה?

כולנו רוצים שהטיול שלנו לסיני יעבור באופן חלק ונעים, אך לעיתים, מבלי שזה תלוי בנו דברים משתבשים. על מנת להיות מכוסים במקרה של פציעה, תאונה ותקלות נוספות בטיול, חשוב מאוד לערוך ביטוח נסיעות. למידע נוסף על ביטוח הנסיעות לחצו כאן

דילוג לתוכן