מכירים מישהו שזה עשוי לעניין אותו? היו חברתיים ושתפו

סדנת יוגה בסיני

כולנו זקוקים מידי פעם להפסקה מהמרוץ המטורף של החיים. לצאת לרגע משגרת החיים לפסק זמן שבו ניקח אויר, נלמד להתרכז ולמקד את תשומת הלב שלנו בעצמנו, נתבונן פנימה על התשוקות וההרגלים שלנו וניצור לעצמנו קרקע יציבה יותר ממנה נוכל לצמוח בצורה מאוזנת, הן במישור הפיזי והן במישור המנטלי והנפשי. אם גם אתם מרגישים שכמה ימים המשלבים שקט, תנועה ונשימה לא יזיקו לכם, אם גם אתן מחפשות את הדרך להתאחד עם עצמכן ולהקדיש זמן למה שעושה לכן טוב – הסדנאות שלנו הן המקום בשבילכם. 
במשך סוף שבוע שלם, מול הנופים המרהיבים של הרי סיני מצד אחד והים האדום מהצד השני, נתכנס לסדנת יוגה שבה נצא לרגע מהשגרה הלוחצת, נתרגל, ננשום, נרפה ונפתח את הגוף והנפש כדי ליצור את האיזון המושלם בין תנועה לנשימה, איזון שכולנו זקוקים לו כדי להמשיך במסע החיים.

על הסדנה

סדנת היוגה שלנו מתאימה לכולם ולכולן, ממתרגלים ותיקים שרוצים להעמיק את הידע ולהתנסות בדברים חדשים ועד למתחילים שטרם התנסו בתרגול יוגה. התרגולים יהיו בסגנונות שונים המשלבים תנועה, נשימה ואיזון, מתאימים לכל הרמות ומאפשרים לכל אחד ואחת להשתתף ולהפיק מהם את המירב, בהתאם ליכולותיהם. בין התרגולים נהנה מזמן חופשי על אחת מרצועות החוף היפות של סיני, טיולים חווייתיים,  שיט ושנירקולים מעל ריף אלמוגים מהיפים שיש לסיני להציע, ארוחות משותפות ותכנים מעשירים נוספים.

הקודם
הבא

השאירו פרטים כאן כדי לקבל מאיתנו תזכורת כאשר הסדנה הבאה תיפתח:

Sending
User Review
0 (0 votes)

מכירים מישהו שזה עשוי לעניין אותו? היו חברתיים ושתפו

רגע לפני שאתם משלמים את אגרת המעבר לסיני...
האם כבר ערכתם ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה?

כולנו רוצים שהטיול שלנו לסיני יעבור באופן חלק ונעים, אך לעיתים, מבלי שזה תלוי בנו דברים משתבשים. על מנת להיות מכוסים במקרה של פציעה, תאונה ותקלות נוספות בטיול, חשוב מאוד לערוך ביטוח נסיעות. למידע נוסף על ביטוח הנסיעות לחצו כאן

דילוג לתוכן