ביטוח נסיעות לסיני

סיני כל כך קרובה אלינו, ממש כאן בחצר האחורית שלנו, עד שלעתים נדמה שנסיעה אליה היא לא נסיעה לחו"ל אלא קפיצה קטנה לשכנים. על אף שיש משהו בהרגשה הזאת (כי בכל זאת, הם שכנים שלנו), סיני נמצאת במצרים והגעה אליה כרוכה בחציית גבול בינלאומי, מה שאומר כמובן שמדובר על חו"ל לכל דבר ועניין.

וכמו כל נסיעה לחו"ל, אחרי שמצאנו מקום להתארח, קראנו קצת על מה יש לעשות בסביבה, ספרנו את הימים וארזנו תיק – צריך גם לדאוג לביטוח נסיעות. ביטוח כזה נועד לכסות על כל הוצאה במקרה של פגיעה או פציעה במהלך הטיול שדורשת טיפול רפואי, וגם כמובן לפצות אותנו במקרה של גניבה או אובדן של המטען, דברים שבהחלט קורים מידי פעם לצערנו. בקיצור, לא נוסעים לחו"ל בלי לבטח את עצמנו, גם אם מדובר בסיני.

שימו לב כי לאחרונה חברות ביטוח מסוימות החליטו שהן מוסיפות סעיף של חילוץ והצלה לסיני ממש כמו זו שאנו מפנים אתכם אליה כאן למטה!

לחצו על הכפתור לרכישת ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לסיני

אנחנו מניחים שללונדון או ברלין לא הייתם נוסעים מבלי לבטח את עצמכם, נכון? אולם, בגלל תחושת הקרבה המורגשת בסיני, לא כולם מקפידים על עריכת ביטוח נסיעות. זה חבל, כי גם אם המחשבה שלכם היא "אם יקרה משהו, אני כבר אסע לאילת", עדיין יש את נושא הפיצוי שאף אחד לא יתן לכם ללא ביטוח, וכמובן כבודה שיכולה ללכת לאיבוד או להיגנב מבלי שתזכו לשום פיצוי כספי עבורה.

שימו לב שבעת רכישת הביטוח עליכם לבחור ב"מצרים" בתור המדינה, וזאת משום שחצי האי סיני אינו נפרד ממצרים לצורך עריכת הביטוח, גם אם אינכם מתכוונים להיכנס למצרים עצמה. 

לקבלת הצעה משתלמת לביטוח נסיעות לסיני הקליקו כאן למטה ⏬

בשיתוף פעולה עם סוכנות ביטוח
Sending
User Review
0% (0 votes)
מכירים מישהו שזה עשוי לעניין אותו? היו חברתיים ושתפו:
עזרו לנו לעזור לכולם

נתקלת בחוסר דיוק או שיש לך המלצה לשיפור התוכן? ספר לנו כדי שנוכל להשתפר עבור המטיילים הבאים!

יש לך תוכן מעניין על סיני שאת/ה רוצה לחלוק עם אחרים?

קח/י חלק במהפכה ואנחנו נדאג להוסיף את המידע בצורה מסודרת ומונגשת ל-Sinai Vibes

בקטע של טרמפ לסיני?

שווה לבדוק את קבוצת הפייסבוק "סיני – טרמפים, נסיעות והגעה"

כתבות נוספות באתר
ביטוח נסיעות לחו"ל במקרים מיוחדים

אם הינך מאובחן/ת במחלה כרונית כלשהי, נכות קבועה, נוטל/תרופות על בסיס קבוע או שעברת הליך רפואי מורכב לאחרונה (הגעה לחדר מיון, אשפוז, בדיקות מקיפות עם תוצאות שליליות, ניתוחים וכדומה) – חשוב להתאים את פוליסת הביטוח למצבך הרפואי, על מנת להעניק לך את הכיסוי המתאים.

אין לך בעיה רפואית מיוחדת או מחלה כרונית? לחץ/י כאן לעריכת ביטוח אונליין עכשיו

השאיר/י פרטים בטופס כאן למטה ונציג שלנו יחזור אליך עם הצעה לביטוח נסיעות המתאים לך:
יורד׊׉ לסיני בקרוב? הנה כמה עצות חשובות:

הזמינו מלון מראש
יש באתר מבחר רחב של מלונות מומלצים וככל שהזמן עובר המבחר מצטמצם (מספר החדרים מוגבל הרי) והמחירים מתייקרים. אל תבזבזו זמן ופשוט הזמינו רגע מלון.

עשו ביטוח נסיעות
חופשה טובה בסיני היא חופשה רגועה, ואין יותר רגוע מלדעת שגם אם חלילה קרה משהו, יש כיסוי ויש מי שידאג לסידורים הדרושים ולפיצוי במקרה הצורך (סוכן טוב יציע שירות לקוחות צמוד ויהיה זמין בווטסאפ באופן שוטף).

הגיעו ערוכים למעבר הגבול
רכשו מראש את אגרת המעבר (חוסך תור מיותר ואת העמלה), המירו שקלים לדולרים בצ'יינג' הקרוב לבית (אחר כך, בסיני, החליפו את הדולרים ללירות) והזמינו מונית מראש… אבל עשו את כל אלה רק אחרי הזמנת המלון וקבלת אישור ודאי על ההזמנה!

רגע לפני שאתם משלמים את אגרת המעבר לסיני...
האם כבר ערכתם ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה?

כולנו רוצים שהטיול שלנו לסיני יעבור באופן חלק ונעים, אך לעיתים, מבלי שזה תלוי בנו דברים משתבשים. על מנת להיות מכוסים במקרה של פציעה, תאונה ותקלות נוספות בטיול, חשוב מאוד לערוך ביטוח נסיעות. למידע נוסף על ביטוח הנסיעות לחצו כאן

דילוג לתוכן