הקסם של סיני

מכירים מישהו שזה עשוי לעניין אותו? היו חברתיים ושתפו

נכתב וצולם על ידי: עדן בכר

אני מסתכל שוב ושוב על חבריי הטובים והאנשים הטובים המקיפים אותי אשר הכרתי לפניי מספר מועט של שעות. שיחות החולין המתנהלות כאן בשבוע האחרון מרתקות אותי וסוחפות את מחשבותיי. מוח האדם מיוחד בשלל דרכים ודרכי הביטוי שלו מעוררות בי פליאה. איש איש מגיע מעולמו האישי וחושף חתיכות פאזל מעולמו הפנימי. אחד מספר על אהבתו לציור, השנייה על אמונתה ההדוקה באופן חמוד שרחוק מלהיות ישראלי, השלישי על הסנסציה שהוא חווה בתפיסת גלים והרשימה ממשיכה. סיפורים בלתי נגמרים, כמה כוח יש למילים.

מלבהות בחוף אני עובר לספרים ומעביר את זמני ממילותיהם של אחרים. אחד הקסמים הגדולים בעולם הוא הקסם האנושי החבוי באינטראקציה בינינו, התחושות והמחשבות שבאות בעקבותיו. כל לילה כאן מסתכם בחוויה שונה ומיוחדת, אין לילה שמרגיש דומה לקודמו. האוויר מלטף אותי בנעימותו, הכוכבים מכבדים אותנו בנוכחותם הזוהרת וממלאים אותנו במחשבות. אין דבר הממלא אותי כמו לילות תחת כיפת השמיים.

יום יום כשאני מסתכל ובוחן את גאות הים, לראות איך הים מתרחק בעוצמתיות ומתקרב בעדינות, מזמין אליו אורחים אך יודע להתבודד כשצריך, למדתי משהו מהגאות. למדתי שחשוב ואפשר לתקוף ולרוץ קדימה אבל גם חשוב לחזור אחורה לפעמים. לחשוב, להרהר ולערער, לנשום עמוק וכשהגיע הזמן הנכון מוכרחים אנחנו לחזור במלוא הכוח לרדוף אחר מטרותינו. השקט השרוי כאן ממלא כל חדר ריק בעולמי בכל הטוב שיש לעולם להציע.

צבעי הפסטל העדינים בשמיים, מיץ המנגו הטרי המעורר כל בלוטת טעם אפשרית בפה, כל הטקסטורות הנמצאות כאן שעוצבו על ידי הטבע עצמו, כל אלו נוגעים ומדליקים כל אור בתוכי. הראש שלי עובד בנחרצות לאגור ולנסות לעכל את הסיטואציה בה אני נוכח בשבוע האחרון. מים בהירים שכאלה מתגלים במקומות רק במקומות מרגיעים במיוחד, כאילו קיים שער בכניסה והמים מתגלים אליך במלוא תפארתם רק במידה ומגיע לך לראותם.

תודה לעדן בכר על התמונות הנפלאות. אפשר לראות עוד תמונות שלו כאן

Sending
User Review
0 (0 votes)

מכירים מישהו שזה עשוי לעניין אותו? היו חברתיים ושתפו

עזרו לנו לעזור לכולם

נתקלת בחוסר דיוק או שיש לך המלצה לשיפור התוכן? ספר לנו כדי שנוכל להשתפר עבור המטיילים הבאים!

יש לך תוכן מעניין על סיני שאת/ה רוצה לחלוק עם אחרים?

קח/י חלק במהפכה ואנחנו נדאג להוסיף את המידע בצורה מסודרת ומונגשת ל-Sinai Vibes

בקטע של טרמפ לסיני?

שווה לבדוק את קבוצת הפייסבוק "סיני – טרמפים, נסיעות והגעה"

כתבות נוספות באתר
רגע לפני שאתם משלמים את אגרת המעבר לסיני...
האם כבר ערכתם ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה?

כולנו רוצים שהטיול שלנו לסיני יעבור באופן חלק ונעים, אך לעיתים, מבלי שזה תלוי בנו דברים משתבשים. על מנת להיות מכוסים במקרה של פציעה, תאונה ותקלות נוספות בטיול, חשוב מאוד לערוך ביטוח נסיעות. למידע נוסף על ביטוח הנסיעות לחצו כאן

דילוג לתוכן