הוספת המלצה לאתר

חזרתם מסיני והייתה לכם חוויה מדהימה? חבל שתשמרו אותה רק לעצמכם. נשמח לתת לכם במה לפרסם את החוויה או ההמלצה שלכם כאן ב-Sinai Vibes כדי שכולם יוכלו ללמוד ממנה ולתכנן טוב יותר את הנסיעה הבאה שלהם לסיני.

אבל רגע, למה שלא פשוט אכתוב בפייסבוק…?

שאלה מצוינת! המלצות שנכתבות בפייסבוק, בין אם בקבוצה ייעודית ובין אם על ה-Timeline האישי, שוקעות באופן טבעי למטה בפיד לטובת פוסטים חדשים שנכתבים בקצב מסחרר ולאחר מכן לא נקראות יותר. כך למעשה יורדות ההמלצות לטימיון ולא מממשות את מטרתן העיקרית – לסייע לעוד אנשים. לעומת זאת, כאשר ההמלצה מתפרסמת כאן ב-Sinai Vibes גולשים וגולשות ממשיכים להגיע אליה דרך האתר עצמו או דרך מנועי חיפוש כגון גוגל (אשר לא סורק את פייסבוק). מעבר לכך, פרסום ההמלצה שלכם כאן לא סותר את פרסום ההמלצה גם בפייסבוק, אנו בהחלט מציעים לכם לכתוב את ההמלצה גם בפייסבוק.

אפשר להוסיף תמונות להמלצה?

ברור! כדאי מאוד להוסיף תמונות להמלצה, כל עוד כמובן הן צולמו על ידיכם או על ידי מי מטעמכם והפרסום שלהן באתר לא יגרום להפרה של זכויות יוצרים.

אוקי, השתכנעתי! איפה כותבים את ההמלצה?

איזה כיף! (:

אפשר לכתוב אותה ממש פה, בטופס למטה, או לחילופין במייל: [email protected]

Sending
User Review
0 (0 votes)
עזרו לנו לעזור לכולם

נתקלת בחוסר דיוק או שיש לך המלצה לשיפור התוכן? ספר לנו כדי שנוכל להשתפר עבור המטיילים הבאים!

יש לך תוכן מעניין על סיני שאת/ה רוצה לחלוק עם אחרים?

קח/י חלק במהפכה ואנחנו נדאג להוסיף את המידע בצורה מסודרת ומונגשת ל-Sinai Vibes

בקטע של טרמפ לסיני?

שווה לבדוק את קבוצת הפייסבוק "סיני – טרמפים, נסיעות והגעה"

כתבות נוספות באתר
רגע לפני שאתם משלמים את אגרת המעבר לסיני...
האם כבר ערכתם ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה?

כולנו רוצים שהטיול שלנו לסיני יעבור באופן חלק ונעים, אך לעיתים, מבלי שזה תלוי בנו דברים משתבשים. על מנת להיות מכוסים במקרה של פציעה, תאונה ותקלות נוספות בטיול, חשוב מאוד לערוך ביטוח נסיעות. למידע נוסף על ביטוח הנסיעות לחצו כאן

דילוג לתוכן