יצירת קשר בנוגע להזמנת מונית

מתכננים/ות את החופשה שלכם בסיני וזה השלב שצריך להזמין מונית? נשמח לעזור גם בזה! ניתן להזמין מונית אונליין דרך כאן. במידה ועולות שאלות לגבי תהליך הזמנת המונית, נשמח לעמוד לשירותכם/ן ולענות על כל השאלות שלכם/ן בנוגע להזמנת המונית. שימו לב שבמידה וכבר בוצעה הזמנה למלון בסיני וברור לכם/ן לאן ומתי אתם תגיעו – אנו ממליצים להזמין מונית בהקדם האפשרי מכיוון שמספר המוניות בכל יום מוגבל.

יש לכם/ן שאלה? אולי כבר שאלו אותה קודם, שווה לקרוא:

לאחר השארת הפרטים ותשלום המקדמה, תקבלו מייל עם הנחיות נוספות וכל המידע הדרוש, וכן מנהל האופרציה של תחנת המוניות יצור אתכם/ן קשר כדי לוודא ולתאם את מועד ההגעה. ניתן לשנות את שעת ההגעה של ההזמנה המקורית. 

תשלום המקדמה מבטיח בעצם את הנסיעה ומשריין אצל הנהג את חלון הזמן שבו תגיעו לסיני. כך גם הנהג יודע שתגיעו, וגם אתם תוכלו להיות בטוחים שהנהג ימתין במסוף הגבול בזמן שנקבע.

את המקדמה ניתן לשלם ישירות בעמוד ההזמנה באמצעות כרטיס אשראי, או באמצעות אפליקציית "ביט".

כדי להבטיח שתהיה מונית זמינה יש לבצע הזמנה לפחות 24 שעות לפני ההגעה לסיני. לא נוכל להתחייב על שריון מונית להזמנה בטווח זמן קצר יותר. ניתן לשריין מונית עד 30 יום מראש.

המחירים המצוינים בעמוד הם לכל המונית, ללא קשר למספר הנוסעים בה.

בשלב זה השירות ניתן רק עבור נסיעות הלוך ושוב. אנו מקווים בעתיד להרחיב את השירות כך שזה יתאפשר.

בדרך כלל משלמים לנהג את מלוא הסכום בסיום הנסיעה הלוך, אולם אם תרגישו לא בנוח עם זה ניתן לשלם מחצית מהסכום ואת המחצית השניה בנסיעה חזור. יש לתאם זאת עם מנהל האופרציה שייצור אתכם/ן קשר.

הנהגים שעובדים איתנו שייכים לתחנה מסודרת והם אמינים מאוד. הם יודעים במקרה שהם לא יבצעו נסיעה הם פשוט לא יעבדו איתנו יותר. לכן אין ממה לחשוש – גם אם תשלמו את מלוא הסכום בנסיעה הלוך, ימתין לכם/ן נהג במועד שנקבע לקראת הנסיעה חזרה לגבול.

המחירים נקובים בדולר אמריקאי, ובדרך כלל התשלום מתבצע גם כן בדולרים. ניתן לשלם במטבע מקומי, בשקלים או באירו, אולם יש ליידע ולתאם זאת עם מנהל האופרציה. אנו ממליצים לשלם בדולרים. 

כלל האצבע הוא שעה אחרי הזמן שבו תגיעו למסוף הגבול. אל דאגה, ניתן יהיה לשנות בהמשך את השעה במקרה הצורך. בימים בהם יש עומס במסוף הגבול, המעבר עשוי לקחת הרבה יותר משעה. חשוב להיות בקשר עם הנהג / מנהל האופרציה בזמן אמת כדי לעדכן אותו בעיכוב הצפוי. 

את מועד החזרה מסיני תקבעו ישירות מול מנהל האופרציה של תחנת המוניות בסיני, יום לפני הנסיעה.

השעה בסיני ובישראל מסונכרנת, כלומר היא זהה כאשר בשני המקומות יש שעון קיץ או שעון חורף. אולם, בסיני מזיזים את השעון במועדים אחרים מאשר בישראל, ולכן יהיו מספר חודשים בשנה בהם בישראל יהיה שעון קיץ ובסיני שעון חורף, וההפך. במקרה זה יהיה הבדל של שעה אחת בין השעונים. יש לוודא זאת לפני התיאום עם הנהג, ולקבוע עם את שעת האיסוף על פי השעון המקומי, כלומר שעון סיני.

המונית היא פרטית לגמרי, ורק אתם/ן תסעו בה כל הדרך ממסוף הגבול ועד מקום האירוח.

הנסיעה היא ישירה ממסוף הגבול אל מקום האירוח, ללא החלפת נהגים או החלפת רכבים. בנסיעות ארוכות אנו ממליצים לבצע עצירה למנוחה והתרעננות.

היצע הרכבים בסיני הוא לא גדול, ואלו סוגי המוניות הקיימות – רכב פרטי או מיניבוס. במקרה שמספר הנוסעים גדול, יותר ניתן להזמין 2 מוניות.

המוניות שממתינות בגבול ללא תיאום בדרך כלל מיושנות ולא מתוחזקות, ומשום שתחנת המוניות בטאבה היא קרטל המחיר הוא קבוע, גבוה ולא ניתן להתמקח עליו. בנוסף, כנראה שתצטרכו להמתין עד שהמונית תתמלא בעוד נוסעים לפני היציאה, וגם לעצור בדרך כדי להוריד כל אחד ביעד שלו.

הנהגים שעובדים איתנו עוסקים בנהיגה בלבד. הם לא מתעסקים בסידור העבודה להמשך היום ואינם ממהרים לנסיעה הבאה שלהם, ולכן נוהגים בזהירות בהתאם לתנאי הדרך, אדיבים ושירותיים יותר. כמו כן כל המוניות הן חדישות, נוחות לנסיעה וכמובן ממוזגות. 

בעיית תרבות הנהיגה בסיני ידועה ומוכרת, ועל כן אנחנו מקפידים שהנהגים יתודרכו על ידי מנהל התחנה לנהיגה זהירה ובטוחה. בנוסף, כל הנהגים קיבלו מאיתנו דף עם הנחיות בטיחות ספציפיות, אותו התחייבו לקרוא וליישם. כמובן שלא ניתן למנוע ב-100% מקרים של נהיגה לא בטוחה, אולם הנהגים יודעים שכל מקרה כזה מדווח לנו ואם ינהגו כך הם לא יעבדו איתנו יותר.

קודם כל, ליידע אותנו. זה חשוב לנו מאוד לדעת את הדברים הללו כדי שנוכל לטפל בהם. אנחנו מקפידים מאוד בנושא הבטיחות ולא מוכנים להתפשר על כך. אל תתביישו להעיר לנהג בכל מקרה כזה, ככל שנדרש ואם צריך גם בצורה אסרטיבית. מדובר בחיים שלכם/ן והם יקרים יותר מהכל.

מונית קטנה מוגדרת עד 3 נוסעים. זו דרישה שנקבעה על ידי הנהגים עצמם, משום שמדובר ברכבים חדשים שבהם לא ניתן לקשור את התיקים / מזוודות על הגג, וחלקם יצטרכו להיות ברכב עצמו ו/או בתא המטען. המטרה היא להבטיח שהנסיעה תהיה נעימה ככל האפשר. ייתכן שאם הנוסע הרביעי הוא ילד קטן או שתגיעו עם מעט ציוד יחסית, שכולו נכנס לתא המטען של הרכב, זה יהיה אפשרי (אך עדיין צפוף). קחו בחשבון שלחלק מהיעדים מדובר בנסיעות ארוכות, ומונית קטנה היא למעשה רכב פרייבט רגיל עם תא מטען סטנדרטי. לכן אם תבחרו באופציה הזו והציוד לא ייכנס במלואו תצטרכו להיות איתו בתוך הרכב. מכל מקום, ההמלצה שלנו היא לזכור שאתם בחופשה והמטרה היא ליהנות ולכן כדאי לנסוע בנוחות המרבית.

מונית קטנה מיועדת לעד 3 נוסעים ומונית גדולה מיועדת לעד 10 נוסעים. אם אתם/ן בין 3 ל-10 נוסעים ניתן להזמין מונית גדולה. אם אתם מעל 10 נוסעים, כדאי להזמין 2 מוניות (אחת גדולה ואחת קטנה) כדי שהנסיעה תהיה נוחה ונעימה ותתחילו את החופשה ברגל ימין.

במקרים של קבוצות גדולות מאוד, ניתן ליצור איתנו קשר בעמוד הזה. ייתכן ובמקרים מסוימים נוכל לארגן אוטובוס, אך לא נוכל להתחייב לכך.

לא נוכל להתחייב על הימצאות כיסא בטיחות לילדים ברכבים. ניתן לבדוק זאת ישירות מול מנהל האופרציה שתהיו איתו בקשר לאחר ההזמנה. ההמלצה שלנו היא לא לסמוך על כך ולהביא כיסא בטיחות / בוסטר מהבית במידת האפשר.

עדיין לא מצאתם/ן תשובה? פנו אלינו כאן >>

פרטים ליצירת קשר:
איזה מידע חסר לכם/ן כדי לבצע הזמנה אונליין?
חשוב לנו לציין, ההזמנות מתבצעות דרך האתר בלבד באמצעות תשלום מקדמה באופן מאובטח, לא ניתן לבצע הזמנה טלפונית או בשום דרך אחרת.
Sending
User Review
0% (0 votes)
עזרו לנו לעזור לכולם

נתקלת בחוסר דיוק או שיש לך המלצה לשיפור התוכן? ספר לנו כדי שנוכל להשתפר עבור המטיילים הבאים!

יש לך תוכן מעניין על סיני שאת/ה רוצה לחלוק עם אחרים?

קח/י חלק במהפכה ואנחנו נדאג להוסיף את המידע בצורה מסודרת ומונגשת ל-Sinai Vibes

יורדים לסיני? הנה כמה דברים שאנחנו יכולים לעזור בהם:

הזמנת מלון – יש באתר מבחר מלונות מומלצים, ככל שהזמן עובר החדרים נתפסים והאפשרויות מצטמצמות. אגב, יש גם חושות!

הזמנת מונית מראש (אונליין באתר) – זה ידוע שלא יורדים לסיני מבלי להזמין מונית מראש באופן מסודר.

רכישת ביטוח נסיעות – סיני היא חו"ל, וכמו כל נסיעה לחו"ל חשוב לא לקחת סיכון, לרכוש ביטוח, ולצאת לחופש בראש שקט.

רכישת חבילת גלישה – להישאר בזמינות גם בסיני. חבילת גלישה לטלפון הנייד שחשוב לרכוש כבר מהארץ, עוד לפני הנסיעה. 

רגע לפני תשלום אגרת המעבר לסיני...
איך אתם מגיעים מהגבול למלון כבר סגרתם?

בזמן שאת אגרות המעבר לסיני ניתן לרכוש תמיד וללא הגבלה, כמות המוניות להזמנה מראש מוגבלת והן אוזלות במהירות. אם תזמינו מונית עכשיו נוכל להבטיח לכם נסיעה חלקה ונעימה מהגבול ועד מקום האירוח, במונית חדשה וממוזגת עם נהג זהיר שלא ממהר ללקוח הבא. למידע נוסף על שירות הזמנת מונית בסיני לחצו כאן. את אגרת המעבר לסיני תוכלו לרכוש גם מיד לאחר מכן.

דילוג לתוכן