קבוצות הפייסבוק של סיני

האתר הזה, כפי שאתם כבר יודעים, מרכז הרבה מאוד מידע לכל מי שמבקש לצאת לחופשה בסיני. למעשה, זהו האתר הפעיל היחיד בעברית המרכז את כל המידע שאתם צריכים תחת קורת גג אחת ומשאיר אותו כל הזמן מעודכן ורלוונטי. כל המידע הקיים באתר נכתב מניסיון אישי של צוות האתר או של מטיילים אחרים שהיו בסיני, ראו כי טוב ובחרו לשתף את החוויות שלהם עם קהילת המטיילות והמטיילים.  

לחצו לכניסה לאחת מקבוצות הפייסבוק:

קבוצת פייסבוק סיני

יחד עם זאת, אנחנו מודעים לכך שבעידן של ריבוי המדיות, כאשר המידע נמצא בכל מקום ולנו נשאר רק לבחור היכן לצרוך אותו, לא כולם מגיעים אלינו וחלק נשארים במדיות אחרות, דוגמת פייסבוק. בדיוק בשביל זה יש לנו את עמוד הפייסבוק של האתר – סיני וייבס Sinai Vibes. חוץ מלהתעדכן בתכנים חדשים ורלוונטיים שעולים לאתר, תוכלו ליהנות בעמוד מעוד הרבה תוכן מעניין שקשור בחצי האי.

ומה לגבי שיתוף מידע? לשם כך יש לנו את קבוצת הטיפים שלנו: סיני – טיפים והמלצות. בקבוצה חברים אלפי מטיילות ומטיילים שישמחו לחלוק אתכם את המידע שאתם מבקשים, לשתף, להמליץ ולספר לכם גם על החוויה שלהם מסיני. אתם כמובן יותר ממוזמנים גם לתרום לקבוצה עם החוויה שלכם.

ואם אתם כבר יודעים הכל על סיני ורק מחפשים עם מי או איך לנסוע, הצטרפו לקבוצת הטרמפים שלנו: סיני – טרמפים ושותפים לטיול. הקבוצה הזו כבר הצליחה למצוא שידוכים מעניינים במיוחד לחופשות בסיני, ויודעי דבר מספרים כי באמצעותה נרקחו שיתופי הנסיעה הטובים והמעניינים ביותר שמאוחר יותר הפכו לסיפורים באתר שלנו…

נתראה בפייסבוק!

Sending
User Review
0 (0 votes)
מכירים מישהו שזה עשוי לעניין אותו? היו חברתיים ושתפו:
עזרו לנו לעזור לכולם

נתקלת בחוסר דיוק או שיש לך המלצה לשיפור התוכן? ספר לנו כדי שנוכל להשתפר עבור המטיילים הבאים!

יש לך תוכן מעניין על סיני שאת/ה רוצה לחלוק עם אחרים?

קח/י חלק במהפכה ואנחנו נדאג להוסיף את המידע בצורה מסודרת ומונגשת ל-Sinai Vibes

בקטע של טרמפ לסיני?

שווה לבדוק את קבוצת הפייסבוק "סיני – טרמפים, נסיעות והגעה"

כתבות נוספות באתר
יורד׊׉ לסיני בקרוב? הנה כמה עצות חשובות:

הזמינו מלון מראש
יש באתר מבחר רחב של מלונות מומלצים וככל שהזמן עובר המבחר מצטמצם (מספר החדרים מוגבל הרי) והמחירים מתייקרים. אל תבזבזו זמן ופשוט הזמינו רגע מלון.

עשו ביטוח נסיעות
חופשה טובה בסיני היא חופשה רגועה, ואין יותר רגוע מלדעת שגם אם חלילה קרה משהו, יש כיסוי ויש מי שידאג לסידורים הדרושים ולפיצוי במקרה הצורך (סוכן טוב יציע שירות לקוחות צמוד ויהיה זמין בווטסאפ באופן שוטף).

הגיעו ערוכים למעבר הגבול
רכשו מראש את אגרת המעבר (חוסך תור מיותר ואת העמלה), המירו שקלים לדולרים בצ'יינג' הקרוב לבית (אחר כך, בסיני, החליפו את הדולרים ללירות) והזמינו מונית מראש… אבל עשו את כל אלה רק אחרי הזמנת המלון וקבלת אישור ודאי על ההזמנה!

רגע לפני שאתם משלמים את אגרת המעבר לסיני...
האם כבר ערכתם ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה?

כולנו רוצים שהטיול שלנו לסיני יעבור באופן חלק ונעים, אך לעיתים, מבלי שזה תלוי בנו דברים משתבשים. על מנת להיות מכוסים במקרה של פציעה, תאונה ותקלות נוספות בטיול, חשוב מאוד לערוך ביטוח נסיעות. למידע נוסף על ביטוח הנסיעות לחצו כאן

דילוג לתוכן