ביטוח נסיעות לנשים בהריון

מכירים מישהו שזה עשוי לעניין אותו? היו חברתיים ושתפו

גם נשים בהריון יכולות לטוס לחו"ל וליהנות מחופשה נפלאה וגדושה בחוויות. יחד עם זאת, כדי לראות עולם וליהנות מחופשה נפלאה גם על חופי סיני, נשים בהריון חייבות לדאוג לביטוח נסיעות מתאים למצבן. בתקופת ההריון קיימים סיכונים ייחודיים האופייניים לנשים הרות, לכן כאשר אישה בהריון מתכננת חופשה בסיני עליה לרכוש ביטוח נסיעות לסיני הכולל הרחבת הריון.

חשוב להדגיש כי רוב חברות הביטוח מציעות ביטוחי נסיעות עם אפשרות להרחבת הריון. בדרך כלל חברות הביטוח מגבילות את הפוליסה לנשים בהריון עד שבוע 32, אך יש חברות שעלולות לסרב לבקשת ההרחבה להריון בהתאם לגיל האישה ההרה, מצבה הרפואי, גיל האישה, והאם ההריון נחשב כהריון בסיכון.

האם בכלל כדאי לתכנן נסיעה לסיני בזמן הריון?

חופשה בסיני מבטיחה שפע של חוויות ושלל אטרקציות מדהימות. סיני ידועה בחופים הנפלאים שלה, המים הצלולים והנעימים של הים האדום, שוניות האלמוגים המדהימות ביופיין, האירוח רחב הלב, החושות המדליקות והנוף המדברי עוצר הנשימה. בסיני יש כמה מאתרי הצלילה היפים בעולם, מועדוני ספורט ימי ומגוון אטרקציות כמו רכיבה על גמלים, טיולי רכיבה על סוסים, טיולי ג'יפים בהרים, צלילות כמובן, שנירקול וחוויה קולינרית אותנטית וייחודית.

עם זאת, במהלך הריון יש להתייחס גם לסיכונים האפשריים הטמונים בחופשה בחצי האי סיני. צריך לזכור כי שירותי הרפואה בסיני אינם מפותחים, ולמעשה בית החולים הקרוב והטוב ביותר הוא באילת. לכן, כאשר רוכשים ביטוח נסיעות לסיני עם הרחבה להריון כדאי לקרוא היטב את סעיפי ההרחבה ולוודא כי הפוליסה כוללת בין היתר גם פינוי לבית חולים בעת הצורך.

כל עוד ההריון מתקדם היטב ללא סיבוכים רפואיים או בעיות אחרות המחייבות שמירת הריון או הימנעות ממאמץ פיזי, אין כל בעיה לתכנן חופשה בסיני. יחד עם זאת, כדי להפחית סיכונים מומלץ לנשים בהריון המעוניינות לבלות בסיני לנפוש באתרים הקרובים למעבר הגבול בטאבה, לבחור מקומות נקיים המציעים תנאי היגיינה נאותים שיתאימו לנשים בהריון, להימנע ממאכלים מסוימים במסעדות החוף, לשמור מפני חשיפה ממושכת לשמש ובכל מקרה אין להסתכן עם פעילויות אקסטרים העלולות לסכן את האם והעובר. לפני הנסיעה רצוי לפנות גם לרופא המטפל ולציין בפניו על הכוונה לצאת לחופשה בסיני. הרופא יוכל לסייע בהוראות שתכליתן הימנעות מסיכונים וסיבוכים שונים, לרבות כאלה שאולי לא הייתן מודעות לקיומם. 

התייחסות ספציפית לכיסוי הביטוי

רוב הישראלים מודעים לחשיבותו הרבה של ביטוח נסיעות, והם מקפידים על רכישת הפוליסה טרם הנסיעה. יחד עם זאת, הנתונים מראים כי חלק מישראלים היורדים לסיני לחופשה קצרה לא תמיד טורחים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, למרות הסיכונים הרבים. יש הטוענים כי אין צורך בביטוח נסיעות לסיני בגלל המרחק הקצר מאילת והאפשרות לחזור ארצה במהירות. זה לא בהכרח נכון, ותמיד מומלץ לרכוש ביטוח נסיעות בכל מקרה אולם לנשים בהריון ישנם סיכונים שלא ניתן להתעלם מהם, במיוחד בגלל העובדה שקיים סיכון מוחשי לאם ולעובר שברחמה, ולכן במקרה כזה מומלץ מאוד שלא לסמוך על המזל ולא לחצות את הגבול ללא ביטוח מתאים. 

אמנם סיני מציעה נוף מדהים ואווירה פסטורלית, אך המקום אינו מפותח ושירותי הרפואה באזור רחוקים מלספק אדם מערבי, לא כל שכן אישה בהריון. ישנם סיכונים ספציפיים לסיני, למשל תאונות צלילה, נפילה מגמל בטיול, התייבשות בגלל תנאי האקלים הקיצוני והחום הרב, תאונות דרכים בגלל התשתיות הלקויות והנהיגה הפרועה של נהגי המוניות ברכבים לא מתוחזקים, סכנות הרעלה, פציעות במים כמו עקיצת דג ארסי או קיפוד ים ועוד. לכן, על נשים בהריון לערוך ביטוח נסיעות עם הרחבת הריון המתאימה למצבן הרפואי ולגילן. מעבר לשקט הנפשי שהפוליסה המורחבת מספקת, הביטוח מכסה סיבוכים רפואיים אפשריים בתקופת ההריון, ומאוד לא כדאי לקחת סיכונים מיותרים. 

מה כולל ביטוח נסיעות עם הרחבת הריון?

רוב חברות הביטוח מציעות הרחבה לפוליסה הבסיסית המיועדת לנשים בהריון, בתוספת תשלום. ככלל, הרחבת הריון לביטוח נסיעות לחו"ל לסיני כוללת את הכיסויים הבאים:

 • כיסוי הוצאות רפואיות בעת אשפוז ושלא בעת אשפוז
 • פינוי והטסה רפואית
 • פינוי יבשתי/ימי מהיר בעת הצורך
 • כיסוי ביטול או קיצור נסיעה
 • כיסוי אירועי תאונות ומחלות שלא קשורים להריון
 • כיסוי הוצאות בגין רכישת תרופות
 • כיסוי הוצאות הקשורות ללידה מוקדמת
 • כיסוי לאשה היולדת וגם לעובר
 • כיסוי הוצאות רפואיות הקשורות לפעוט או לפג שנולד עד שבוע 32 להריון
 • הכיסוי להריון עד שבוע 12 שאובחן לראשונה בחו"ל תקף ללא תוספת תשלום

מה לא כולל הכיסוי? (חשוב לדעת!)

 • כיסוי מעל לשבוע 32 – על המבוטחת לחזור לישראל עד השבוע 32 בכדי להימנע מאי כיסוי ביטוחי
 • טיפולי מעקב הריון שוטף, בדיקות גנטיות, בדיקות שגרה והפלה יזומה
 • הוצאות שאינן מוגדרות כהוצאות חירום
 • כל הוצאות החירום לאשה בהריון מעל שבוע 12 שלא רכשה הרחבת הריון בפוליסת ביטוח הנסיעות
 • ספורט אתגרי שיכול להוות סיכון לעובר (אלא אם אושר מראש ובכתב על ידי חברת הביטוח)

איפה רוכשים ביטוח נסיעות לסיני עם הרחבת הריון?

חברות הביטוח מציעות לנשים בהריון (הריון עד 32 שבועות) פוליסה בסיסית של ביטוח נסיעות לחו"ל עם הרחבת הריון בתוספת תשלום. ישנם הבדלים בין הרחבות ההריון והפוליסות השונות שחברות הביטוח מציעות עבור נשים בהריון. כדי לסייע לגולשות שלנו באתר סיני וייבס החלטנו לפעול מול חברות הביטוח על מנת לסייע לכן להשיג את הכיסוי הביטוי המקיף והטוב ביותר, בהתאמה מושלמת למצבכן הרפואי ולגילכן. 

אנחנו מקיימים שיתוף פעולה עם סוכנות ביטוח מקצועית ומובילה המתמחה בין היתר בביטוחי נסיעות לחו"ל. סוכן ביטוח מנוסה מטעם הסוכנות יערוך עבורכן פוליסה מקיפה עם הרחבה להריון בהתאמה אישית מלאה למצבכן, לגיל ההריון ולדרישות ייחודיות שלכן.

להצעה משתלמת במיוחד לביטוח נסיעות לסיני הכולל הרחבת הריון – הקליקו למטה ותוך זמן קצר תקבלו הצעה אטרקטיבית ותוכלו גם אתן לנפוש בסיני וליהנות מחופשה נפלאה ובטוחה, בלי דאגות וללא סיכונים מיותרים.

Sending
User Review
0 (0 votes)

מכירים מישהו שזה עשוי לעניין אותו? היו חברתיים ושתפו

עזרו לנו לעזור לכולם

נתקלת בחוסר דיוק או שיש לך המלצה לשיפור התוכן? ספר לנו כדי שנוכל להשתפר עבור המטיילים הבאים!

יש לך תוכן מעניין על סיני שאת/ה רוצה לחלוק עם אחרים?

קח/י חלק במהפכה ואנחנו נדאג להוסיף את המידע בצורה מסודרת ומונגשת ל-Sinai Vibes

בקטע של טרמפ לסיני?

שווה לבדוק את קבוצת הפייסבוק "סיני – טרמפים, נסיעות והגעה"

כתבות נוספות באתר
ביטוח נסיעות לחו"ל במקרים מיוחדים

אם הינך מאובחן/ת במחלה כרונית כלשהי, נכות קבועה, נוטל/תרופות על בסיס קבוע או שעברת הליך רפואי מורכב לאחרונה (הגעה לחדר מיון, אשפוז, בדיקות מקיפות עם תוצאות שליליות, ניתוחים וכדומה) – חשוב להתאים את פוליסת הביטוח למצבך הרפואי, על מנת להעניק לך את הכיסוי המתאים.

אין לך בעיה רפואית מיוחדת או מחלה כרונית? לחץ/י כאן לעריכת ביטוח אונליין עכשיו

השאיר/י פרטים בטופס כאן למטה ונציג שלנו יחזור אליך עם הצעה לביטוח נסיעות המתאים לך:
רגע לפני שאתם משלמים את אגרת המעבר לסיני...
האם כבר ערכתם ביטוח נסיעות הכולל חילוץ והצלה?

כולנו רוצים שהטיול שלנו לסיני יעבור באופן חלק ונעים, אך לעיתים, מבלי שזה תלוי בנו דברים משתבשים. על מנת להיות מכוסים במקרה של פציעה, תאונה ותקלות נוספות בטיול, חשוב מאוד לערוך ביטוח נסיעות. למידע נוסף על ביטוח הנסיעות לחצו כאן

אל תפספסו את המקום שאהבתם!
מקום האירוח שעניין אתכם נקרא חושבים שמחר תזכרו את זה? כבר התאמצתם, חיפשתם ואפילו מצאתם מקום שמעניין אתכם.. יהיה קצת חבל אם מחר לא תזכרו איך קוראים לו. הכניסו את כתובת המייל שלכם כאן למטה וקבלו את פרטי המקום. קחו את הזמן לחשוב והזמינו כשנוח לכם!

פרטי מקום האירוח בדרך אליכם! 🙂
תרגישו חופשי לשלוח לעצמכם תזכורות למקומות אירוח נוספים מהאתר

דילוג לתוכן