האם צריך ביטוח נסיעות לסיני?

סיני כל כך קרובה אלינו, שלפעמים נדמה שהיא לא באמת חו"ל. נכון, בעבר למספר שנים היא באמת לא היתה חו"ל והריבונות בה היתה ישראלית. אבל מאז 1982, סיני שייכת למצרים וזה אומר שכל מעבר לסיני הוא למעשה מעבר גבול, ולכן ברגע שחציתם אותו כל הביטוחים הישראליים לא תקפים ולא חלים עליכם. אז בקצרה – התשובה לשאלה בכותרת היא "כן". ובהרחבה, ראו עוד כמה דגשים חשובים לעריכת ביטוח נסיעות לסיני.

האם צריך ביטוח לסיני?

רגע, אי אפשר לחזור לאילת?

טכנית אפשר. אבל מה אם נפצעתם בהרים, שברתם רגל ואתם מוגבלים בתנועה ותצטרכו חילוץ? ומה אם עקצה אתכם חיה ארסית ותזדקקו לטיפול מיידי מציל חיים? החשיבות של קבלת טיפול רפואי בזמן הקצר ביותר האפשרי היא גבוהה מאוד, לעתים קריטית. אתם לא רוצים להתחיל לנסוע לגבול, לעמוד בתור אינסופי, לצלוח את כל שלבי המעבר, וכל זאת כשאתם פצועים או חולים. כדאי לפחות להיות מכוסים לטיפול הראשוני, לקבל הכוונה למרכז רפואי מקומי וכמובן כיסוי בגין ההוצאות. את זה מכסה רק ביטוח נסיעות.

ספורט אתגרי ואקסטרים

טיול בסיני כולל בתוכו כמעט תמיד פעילויות שנופלות תחת ספורט אתגרי או "אקסטרים". זה כולל צלילה, טיולי ג'יפים או טרקטורונים במדבר, קייטסרף, טיולים רגליים וכדומה. לכן, כדי לא להתחיל לחשוב לפני כל פעילות "האם הביטוח שלי מכסה את זה?", פשוט עושים ביטוח עם הרחבה לספורט אתגרי. זו תוספת זניחה בעלות, אבל היא מאפשרת לכם ליהנות מכל מה שיש לסיני להציע בראש שקט. בלי ביטוח נסיעות כלל, אפילו לא היינו מתקרבים לחוף הים. חבל לקת סיכון.

חילוץ והצלה

למקומות רבים בסיני יש קושי בנגישות בגלל תנאי השטח הלא ידידותיים. זה יכול להיות שביל נידח בהרים, דיונות חול שהתנועה עליהם קשה וגם לב הים האדום. במקרה הצורך, אם תפעילו את הביטוח ואתם נמצאים במקום כזה, תצטרכו מישהו שיחלץ אתכם כי לא תוכלו לצאת לבדכם. זה נכון גם במקרה של, חלילה, תאונת דרכים שתחייב פינוי למרכז רפואי או הטסה למקום שבו תוכלו לקבל את הטיפול שאתם צריכים. ללא ביטוח נסיעות מתאים, עם הרחבה עבור חילוץ והצלה, אתם נתונים לחסדי הגורל, וזה לא משהו שהיינו ממליצים לסמוך עליו כשאתם בחופש.

כבודה ומטען

מעבר לכל הנאמר כאן, צריך לזכור שביטוח הוא לא רק עבור מקרים רפואיים או חילוץ והצלה. ביטוח נסיעות מכסה גם מקרים של אובדן / גניבה של הכבודה שלכם ושל ציוד יקר שהולך אתכם כמו מצלמה, מחשב, טלפון נייד ועוד. בהתאם לפוליסות הקיימות ולהרחבות המוצעות בהן, ניתן לבטח גם חלק מהכבודה ולהבטיח לפחות פיצוי הולם במקרה מצער של אובד או נזק.

נו, השתכנעתם?

מכל הסיבות האלה (והאמת שיש עוד אבל לא נחפור לכם כאן – תוכלו למצוא הרחבה במדריך המלא שלנו לביטוח נסיעות לסיני) אנחנו לא מעזים לנסוע לסיני בלי ביטוח נסיעות בתוקף, ומקווים שגם לא אתם. חשוב להזכיר כי ביטוח נסיעות אפשר לרכוש רק כשאתם בארץ, לפני הנסיעה. ביטוח שנרכש מחוץ לישראל אינו תקף ולא יכסה שום מקרה שבו תצטרכו להפעיל אותו.

כדי למצוא את הביטוח המתאים לכם, חסכנו לכם הרבה זמן והשוואות מחירים – אתר סיני וייבס מקיים שיתוף פעולה עם סוכנות ביטוח מקצועית ומנוסה, המתמחה בביטוח נסיעות לחו"ל ותתאים עבורכם את הפוליסה המתאימה במחיר משתלם. כדי לרכוש ביטוח נסיעות אונליין בחמש דקות, או לקבל הצעה לביטוח ספציפי בהתאם למצבכם הרפואי, פשוט הקליקו כאן למטה.

Sending
User Review
0% (0 votes)
מכירים מישהו שזה עשוי לעניין אותו? היו חברתיים ושתפו:
עזרו לנו לעזור לכולם

נתקלת בחוסר דיוק או שיש לך המלצה לשיפור התוכן? ספר לנו כדי שנוכל להשתפר עבור המטיילים הבאים!

יש לך תוכן מעניין על סיני שאת/ה רוצה לחלוק עם אחרים?

קח/י חלק במהפכה ואנחנו נדאג להוסיף את המידע בצורה מסודרת ומונגשת ל-Sinai Vibes

יורדים לסיני? הנה כמה דברים שאנחנו יכולים לעזור בהם:

הזמנת מלון – יש באתר מבחר מלונות מומלצים, ככל שהזמן עובר החדרים נתפסים והאפשרויות מצטמצמות. אגב, יש גם חושות!

הזמנת מונית מראש (אונליין באתר) – זה ידוע שלא יורדים לסיני מבלי להזמין מונית מראש באופן מסודר.

רכישת ביטוח נסיעות – סיני היא חו"ל, וכמו כל נסיעה לחו"ל חשוב לא לקחת סיכון, לרכוש ביטוח, ולצאת לחופש בראש שקט.

רכישת חבילת גלישה – להישאר בזמינות גם בסיני. חבילת גלישה לטלפון הנייד שחשוב לרכוש כבר מהארץ, עוד לפני הנסיעה. 

רגע לפני תשלום אגרת המעבר לסיני...
איך אתם מגיעים מהגבול למלון כבר סגרתם?

בזמן שאת אגרות המעבר לסיני ניתן לרכוש תמיד וללא הגבלה, כמות המוניות להזמנה מראש מוגבלת והן אוזלות במהירות. אם תזמינו מונית עכשיו נוכל להבטיח לכם נסיעה חלקה ונעימה מהגבול ועד מקום האירוח, במונית חדשה וממוזגת עם נהג זהיר שלא ממהר ללקוח הבא. למידע נוסף על שירות הזמנת מונית בסיני לחצו כאן. את אגרת המעבר לסיני תוכלו לרכוש גם מיד לאחר מכן.

דילוג לתוכן