פספורט קארד – ביטוח נסיעות

אתם מתכננים לנסוע לחו"ל, ליעד קרוב או רחוק, לכמה ימים או לתקופה ארוכה יותר, ואז עוברת לכם בראש המחשבה: "האם אפשר לוותר על ביטוח נסיעות?". הרי כמה פעמים נסעתם כבר ולא קרה שום דבר? לא חבל על ההוצאה הזו בכל פעם מחדש? האמת שלא. ממש לא חבל ועוד פחות כדאי לנסות את המזל. כי ברגע שתסמכו עליו במקום על עצמכם, זה יהיה הרגע שהוא יחליט שהוא סיים לעבוד להיום. עדיף תמיד לנסוע רגועים ומכוסים, לכל מקרה שלא יהיה.

מה בכלל כולל ביטוח נסיעות ואיפה עושים אחד כזה?

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא ביטוח למקרה שמשהו משתבש לנו במהלך הנסיעה מחוץ לגבולות המדינה, היכן שהביטוח הישראלי שלנו לא תקף. ביטוח נסיעות מעניק כיסוי במקרים של פגיעה או פציעה המצריכה טיפול רפואי, פינוי לבית חולים מקומי ואשפוז, טיפול נמרץ וניתוחי חירום, איתור, חילוץ ופינוי לישראל או למקום אחר (גם פינוי אווירי כמובן במידת הצורך), אובדן או גניבה של הכבודה שלנו, ביטול או קיצור נסיעה מסיבות שונות ועוד.

ההיצע של הפוליסות, החברות והסוכנים עשוי להיות מבלבל ועל כן חשוב לדעת בדיוק מהם הצרכים שלנו ומי הסוכן או החברה שאנחנו מחליטים לעבוד מולם לצורך רכישת הביטוח. יש מגוון רחב של חברות וגופים המציעים ביטוח נסיעות לחו"ל, אבל השחקן הבולט בשוק הוא הפטנט ששמו פספורטכארד – כרטיס אשראי חכם המיועד לתשלום הוצאות רפואיות בחו"ל. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת ביותר, שמטרתה היא לסייע לנוסע בכל בעיה שצצה בזמן שהייתו בחו"ל, בתוך זמן קצר ובמקרים רבים באופן מידי וכל זאת מבלי לשלם מהכיס.

(הרכישה מתבצעת באמצעות אנגלמן ובניו סוכנות לביטוח)

איך זה עובד ומה ההבדל בין פספורטכארד לבין ביטוח אחר?

התהליך לרכישת ביטוח מפספורטכארד הוא פשוט ונוח ולקוח מספר דקות בלבד.
שימו לב שבעת רכישת הביטוח עליכם לבחור ב"מצרים" בתור המדינה, וזאת משום שחצי האי סיני אינו נפרד ממצרים לצורך עריכת הביטוח, גם אם אינכם מתכוונים להיכנס למצרים עצמה. 

לאחר שרוכשים את הביטוח מפספורטכארד, מקבלים מהחברה את כרטיס הפספורטכארד שניתן לטעון מרחוק בסכום כסף, או למשוך באמצעותו סכום כסף מכספומט קרוב אם זקוקים למזומן. כמו כן, הכרטיס מאפשר לשלם באופן מידי, בדומה לכרטיס אשראי, עבור טיפולים רפואיים, אשפוז או תרופות במקרה הצורך, וכל זאת ללא ביורוקרטיה או ניירת, בלי השתתפות עצמית ובלי להמתין עד לאישור התביעה וקבלת הפיצוי.

למעשה, זהו ביטוח נסיעות חכם, הראשון מסוגו בארץ ובעולם שמשלם במקום וחוסך גם השתתפות עצמית וכאבי ראש אחרים לאחר החזרה לארץ. הפוליסה של פספורטכארד נמצאת כמובן תחת הפיקוח של משרד האוצר והממונה על שוק ההון, ביטוח וחיסכון. הכרטיס מתאים לנסיעות לחו"ל לכל מטרה, בין אם לעבודה, עסקים או טיול, ואף יש פתרונות לרילוקיישן. את כרטיס הפספורטכארד ניתן לאסוף בשדה התעופה על הדרך למטוס, בטרמינל 3 (שרוול D), וכן בסניפים נבחרים של רשת חנויות הספרים סטימצקי. 

מהם היתרונות של פספורט קארד?

לביטוח נסיעות דרך פספורט קארד יש המון יתרונות על פני הפוליסות האחרות, חלקם נובעים ממש מאופי השירות והשיטה, כך שלא ניתן למצוא אותם במקומות אחרים:

ראשית, תהליך ההפקה הוא קל, פשוט ומהיר. תוך מספר דקות באופן מקוון לאחר הזנת הפרטים יש לכם ביטוח נסיעות וכרטיס פספורט קארד שימתין לכם. לאחר קבלת הכרטיס תוכלו להשתמש בו לנסיעות הבאות שלכם כאשר כל מה שתצטרכו זה "להפעיל" את הביטוח. לאחר הפקת הביטוח ישלח אליכם את כל המידע שאתם צריכים לרבות תנאי הפוליסה, מספרי טלפון לחירום בחינם (ביעדים שונים בעולם), הנחיות כיצד ואיפה לאסוף את הכרטיס ועוד.

הזמינות נותרת קלה ונוחה כמובן גם לאחר רכישת הביטוח – מוקד החירום של החברה פעיל ומאויש 24/7 ובמקרה הצורך ניתן ליצור קשר במגוון אמצעים: טלפון, מייל, וואטסאפ, פייסבוק, סקייפ או דרך אפליקציית פספורט קארד ולקבל מענה מידי.

גבול האחריות הוא גבוה במיוחד, גם באופן אבסולוטי וגם כמובן ביחס לפוליסות אחרות – 5,000,000 דולר!

קלות הגשת התביעה – כרטיס פספורט קארד הוא בעצם הדרך הקלה ביותר להגיש תביעה בחו"ל: פשוט מפעילים את הכרטיס, מגהצים אותו… וזהו! בפוליסות אחרות עליכם לשלם מכיסכם עבור ההוצאות, לשמור על הקבלות ולהגיש תביעה עם הגיעכם ארצה כדי לקבל את הכסף בחזרה. זהו תהליך שעלול להיות מסורבל ולארוך זמן מה.

בפוליסה של פספורט קארד אין השתתפות עצמית עבור הוצאות רפואיות – רק מגהצים ומשלמים. זאת לעומת פוליסות אחרות בהן קיימת השתתפות עצמית עבור רוב ההוצאות, והכסף מוחזר רק לאחר ניכוי שלה ואחרי תקופה בה לוקח לחברת הביטוח המון זמן ובירוקרטיה לבצע את ההחזר.

פספורט קארד מבטחת גם במצבים רפואיים מורכבים, לאחר אשפוז או בעקבות מחלות מסוימות, בכל גיל ובכל סטטוס רפואי, כולל נשים בהריון (עד שבוע 32). כמו כן, הפוליסה אינה מגבילה קבלת טיפול במרכז רפואי כזה או אחר, וניתן לקבל את הטפול במקום הקרוב ביותר אליכם או הרצוי ביותר מצדכם.

עוד לפני קבלת טיפול כזה או אחר, יש אפשרות לכל מבוטח של פספורט קארד לשוחח עם רופא בעברית בכל שלב, 24 שעות ביממה, למטרת ייעוץ והכוונה ראשונית, וזאת ללא עלות נוספת.

הביטוח של פספורט קארד כולל גם איתור, פינוי וחילוץ ובמידת הצורך גם הטסה רפואית בחזרה לישראל, גם ממקומות שפוליסות אחרות לא מכסות (למשל סיני), ללא עלות נוספת מצד המבוטח וכולל גם הטסה של בני משפחה מדרגה ראשונה למקום האשפוז.

נוסף על הכיסוי הרפואי, ביטוח נסיעות מכסה גם מקרים של גניבת ציוד יקר. ציוד אלקטרוני, כמו טלפון נייד, מחשב או טאבלט, כבר הפך לחלק בלתי נפרד מרשימת הציוד לנסיעות לחו"ל ולכן בהחלט רצוי לבטח אותו מפני נזקים אפשריים. הפוליסה של פספורט קארד מאפשרת לבטח את המכשירים הללו מפני גניבה ולפצות אתכם בגינם. לא לשכוח במקרה כזה להביא אישור מתחנת המשטרה הקרובה על הגניבה.

במקרים של אובן או גניבה של כבודה, הפוליסה מכסה שווי של עד 2,500 דולר, בכל מקרה של אובדן או גניבה. גם במקרים של הגעת הכבודה באיחור, ניתן לפנות למוקד ולקבל קוד אשראי למשיכת כסף מזומן או לטעון את הכרטיס ב-150$ באופן מידי כדי לאפשר רכישה של ציוד בסיסי עד לקבלת הכבודה כולה.

בכל הקשור לביטוח מחשב נייד, טאבלט, מצלמה, מכשיר סלולרי – תוכלו לבחור מסלול בהתאם לשווי המכשיר

מעבר לביטוח הבסיסי, הביטוח של פספורטכארד כולל מגוון הרחבות בהתאם ליעד ומטרת הנסיעה שלכם. ספורט אתגרי למשל לא כלול בפוליסה הבסיסית, אולם ניתן להרחיב את הפוליסה לכיסוי כל סוג של ספורט אקסטרים שעולה על דעתכם – צלילה, סקי, גלישת גלים, צניחה ועוד.

הפליסה ניתנת להרחבה גם במקרים של ביטול או קיצור נסיעה, מטעמים רפואיים של המבוטח או של קרוב מדרגה ראשונה, בכפוף לאישור רופא. החריג לכיסוי זה הוא מצב רפואי קודם (למשל ביטול טיסה של אדם עם בעיות לב מאובחנות שלקה בלבו לפני הטיסה. לעומת זאת במקרה של תאונת דרכים יינתן  החזר לפי סעיף זה  עבור כרטיסי הטיסה והמלון), הכל בהתאם להרחבה שרכשתם ולתנאי הזכאות בפוליסה. משום כך, רצוי מאוד לרכוש פוליסת ביטוח מיד עם סגירת הנסיעה שלכם כאשר אתם יודעים את התאריכים המדויקים. כך תוכלו להיות בראש שקט לגבי פיצוי במקרה של ביטול בכל שלב עד הנסיעה ובמהלכה.

אז מה עושים כשצריך להפעיל ביטוח נסיעות?

למעשה, השירות של פספורטכארד נועד להחזיר אתכם לשגרה כמה שיותר מהר, ולאפשר לכם להמשיך בתכניות הרגילות שלכם ללא ניירת וללא טרטור שלא לצורך.

במקרה שבהם נדרש להפעיל את הביטוח – עיכוב בהגעת הכבודה, בעיה רפואית, גניבה או אובדן של כבודה או כל עניין אחר שמכוסה על ידי הפוליסה שרכשתם – פשוט יוצרים קשר עם המוקד המאויש 24/7, מבהירים את הבעיה ומקבלים באופן מידי קוד למשיכת כסף מזומן באמצעות כרטיס פספורטכארד או הטענה של הכרטיס בסכום כסף על מנת לכסות הוצאה לא מתוכננת.

לאורך כל התהליך, גם (ובעיקר) במקרי חירום, יוכל ללוות אתכם טלפונית נציג של פספורטכארד כדי להבהיר לכם בדיוק מה עליכם לעשות ולאן עליכם לגשת כדי לקבל את האישורים הנדרשים (כמו למשל אישור משטרה במקרה של גניבת ציוד או אישור מדלפק חברת התעופה במקרה של עיכוב בכבודה). נוסף על כך, גם הקרובים שלכם בארץ (במידה ותרצו) יעודכנו על מצבכם ועל מיקומכם במקרה של בעיה המצריכה עדכון, כמו אשפוז או צורך באיתור.

כל התהליך כולו – מהפקת הכרטיס ורכישת הפוליסה בארץ לפני הנסיעה, ועד מימוש הפוליסה במקרה הצורך בזמן הנסיעה – הוא אינטואיטיבי, ידידותי ומלווה על ידי נציגי החברה. השירות כולו הוא פשוט, מהיר, קל, נוח והאמת – לא ברור לנו איך לא כולם משתמשים בו לפני נסיעות לחו"ל 🙂  

100%
Sending
User Review
0% (0 votes)
מכירים מישהו שזה עשוי לעניין אותו? היו חברתיים ושתפו:
עזרו לנו לעזור לכולם

נתקלת בחוסר דיוק או שיש לך המלצה לשיפור התוכן? ספר לנו כדי שנוכל להשתפר עבור המטיילים הבאים!

יש לך תוכן מעניין על סיני שאת/ה רוצה לחלוק עם אחרים?

קח/י חלק במהפכה ואנחנו נדאג להוסיף את המידע בצורה מסודרת ומונגשת ל-Sinai Vibes

ביטוח נסיעות לחו"ל במקרים מיוחדים

אם הינך מאובחן/ת במחלה כרונית כלשהי, נכות קבועה, נוטל/תרופות על בסיס קבוע או שעברת הליך רפואי מורכב לאחרונה (הגעה לחדר מיון, אשפוז, בדיקות מקיפות עם תוצאות שליליות, ניתוחים וכדומה) – חשוב להתאים את פוליסת הביטוח למצבך הרפואי, על מנת להעניק לך את הכיסוי המתאים.

אין לך בעיה רפואית מיוחדת או מחלה כרונית? לחץ/י כאן לעריכת ביטוח אונליין עכשיו

השאיר/י פרטים בטופס כאן למטה ונציג שלנו יחזור אליך עם הצעה לביטוח נסיעות המתאים לך:
יורדים לסיני? הנה כמה דברים שאנחנו יכולים לעזור בהם:

הזמנת מלון – יש באתר מבחר מלונות מומלצים, ככל שהזמן עובר החדרים נתפסים והאפשרויות מצטמצמות. אגב, יש גם חושות!

הזמנת מונית מראש (אונליין באתר) – זה ידוע שלא יורדים לסיני מבלי להזמין מונית מראש באופן מסודר.

רכישת ביטוח נסיעות – סיני היא חו"ל, וכמו כל נסיעה לחו"ל חשוב לא לקחת סיכון, לרכוש ביטוח, ולצאת לחופש בראש שקט.

רכישת חבילת גלישה – להישאר בזמינות גם בסיני. חבילת גלישה לטלפון הנייד שחשוב לרכוש כבר מהארץ, עוד לפני הנסיעה. 

רגע לפני תשלום אגרת המעבר לסיני...
איך אתם מגיעים מהגבול למלון כבר סגרתם?

בזמן שאת אגרות המעבר לסיני ניתן לרכוש תמיד וללא הגבלה, כמות המוניות להזמנה מראש מוגבלת והן אוזלות במהירות. אם תזמינו מונית עכשיו נוכל להבטיח לכם נסיעה חלקה ונעימה מהגבול ועד מקום האירוח, במונית חדשה וממוזגת עם נהג זהיר שלא ממהר ללקוח הבא. למידע נוסף על שירות הזמנת מונית בסיני לחצו כאן. את אגרת המעבר לסיני תוכלו לרכוש גם מיד לאחר מכן.

דילוג לתוכן